Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kirakott a lakásból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kirakott a lakásból, SOS nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap mire hazaértem a munkából a cuccaim már a ház előtt voltak.Nem értettem hogy mi a baja.Megkérdeztem hogy mi ez az egész azt mondta ezt nekem kéne tudnom.Hogy hogy alázhatom így meg a háta mögött stb...Nem értettem mi van.Nagyon összevesztünk mert én semmit nem csináltam a háta mögött,az egyik "barátnőm"kavart be.Elkellett mennem a lakásból és nem tudok beszélni vele.Nem veszi fel a telefont nem válaszol az sms-ekre se.Segítsetek mit csináljak?Olyan szarul érzem magam pedig én semmit nem tettem..:(
2011. jún. 29. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Keress más lakást és felejtsd el a barátodat. Aki ilyen esetben kirak ahelyett, hogy megbeszélné veled a dolgot, azzal nem érdemes kezdeni. Ha gyereketek lesz és üvölt éjszaka, akkor is ki fog rakni, mert nem tetszik neki?
2011. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kérdező; és mi az amit tettél. "pedig én semmit nem tettem" Talán ez a baj oka!
2011. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazán kedves volt tőle, hogy összerámolt helyetted, még idejében. Így még van esélyed normális társat találni. Így elkerültél egy szar házasságot, egy őrjöngő férj mellett. Magadtól nem lett volna erőd összecuccolni, ugye?
2011. jún. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Állítólag én lefeküdtem az egyik ismerősével.De nem értem miért nem kérdezi meg őt is.Nem értem egyáltalán miért nem beszél velem......
2011. jún. 29. 18:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióta. Normális ember az ilyet megbeszéli. Ha ő így rendezi le a dolgokat, akkor nem érdemes vele hosszú távon kezdeni.
2011. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értem én hogy az ilyet megkéne beszélnie velem de lehet,hogy dühében pakolt össze.Nem tudom nem voltam még ilyen helyzetbe.Ti eltudnátok egy olyan valakit engedni akit szerettek??
2011. jún. 29. 18:10
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Ha az a valaki tönkreteszi az életem, akkor igen.

Nézd, én valóban megcsaltam anno a barátom, mégis le tudtunk ülni, megbeszéltük, aztán szépen összepakoltam. De eszébe sem jutott volna így kirakni. Ez a srác viszont képtelen a kommunikációra, lesz*rja mi van veled. Annyit sem jelentesz számára, hogy érdemesnek tartson arra a rövid kérdésre, hogy "valóban megcsaltál?"

Ennél sokkal nagyobb gondok is lesznek az életben, vele nem tudnátok megoldani, mert nem érdekli semmi, csak amit ő gondol. Aki erre képes, az később is, mint már írtam, bármilyen mondvacsinált indokkal ki fog tenni. És hát inkább most legyen ez, amikor még találhatsz mást, jobbat, mint később.

2011. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Dottorre ***** válasza:
100%

18:16-os: A megjegyzéseddel kapcsolatban annyi, hogy lehet, hogy most még mérges.

Kérdező: Adj egy kis időt neki. Hagy nyugodjon le, és gondolja át tiszta fejjel a dolgokat. Ha nem változik az álláspontja, és nem jelentkezik, hogy mégis beszéljétek meg, akkor marad az, hogy felejtsd el.

Ha jelentkezik, akkor pedig még midnig meg lehet beszélni a dolgokat, bár nem gondolom, hogy egy ilyen után a kapcsolat (még akkor is, ha nem történt semmi) tovább tud menni rendületlenül.

2011. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy mérges, de aki szereti a párját, akkor sem ad hitelt mindenféle rágalomnak, hanem először tisztázza a helyzetet. Itt az történt, hogy a kérdező párja minden további nélkül hitelt adott annak a rágalomnak, hogy a kérdező megcsalta. Tehát valószínűsítette, hogy a kérdező képes megtenni ezt.

Szerintem ha az ember szeret valakit, arról nem tudja ezt elképzelni sem...

2011. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Dottorre ***** válasza:
Aláírom amit írsz,de vannak olyan tipusu emberek, akiknek elborul az agyuk és nem képesek reálisan gondolkodni. Unokatesóm férje is ilyen. Volt is jópár összetűzésünk, és a családi eseményekről is ki van tiltva már. Ő is az a tipus aki ha megbántják elhord mindenkit fűnek-fának, fenyegetőzik a válóperrel, kitiltja (az amugy az unokatesóm) lakásából az unokatesóm testvérét, stb...aztán 3-4 nap múlva összeszedi magát és belátja, hogy meg kéne beszélni a dolgokat. Pedig ha valaki, akkor ő tényleg imádja a feleségét, ez egyértelműen látszik. Csak egyszerűen ilyen tipus.
2011. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!