Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Felejtsem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felejtsem el vagy van esély?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, közel egy éve szeretem de nagyon. Egyszer egy kis ideig együtt voltunk,vele vesztettem el a szüzességem de nem bánom jó volt nagyonn..csak hogy miota nem vagyunk együtt,egy 7 honapja nem birunk elszakadni egymástol,legalábbis én biztos hogy nem. Mindennap órákat beszélünk nagyon aranyos és suliba is jól elvagyunk..de ő olyan h nem szeret leragadni egy lány melett épp ezért is mentünk szét..viszont soha senkit nem szerettem ennyire és fogalmam sincs mit csináljak...felejtsem el? de hogy hogyha attol meghalok ha csak rámnéz?:S hogy vegyem rá h ne legyen már ilyen kisfiu?
2009. márc. 26. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
háát..próbálkozz.. de ha ennyire szereti a gyengébbik nemet akkor... :S cinkes a téma. bármikor megcsalhat, leléphet, elhagyhat.... döntsd el h mit akarsz :)
2009. márc. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő csak játszik a lányokkal. Veled is ágyba bújt, majd elvan veled, de nem akar semmi komolyat.
2009. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igaz..sztem egy honapnál hosszabb kapcsolata sose volt..de miért jó ez neki? fel fog nőni valaha?:S
2009. márc. 26. 20:44
 4/5 anonim válasza:
Szerintem az kellene, h ne lássa, h odáig vagy érte. Nyiss mások felé is, és az sem baj, ha ezt ő is látja. ha fontos vagy neki, és tényleg szeret, akkor rá fog jönni, h el is veszíthet, és akkor feladja ezt az egész csajozós életet. ha meg nem szeret annyira, mint mondja, akkor meg el kell felejteni. Ennyi. De ne rohanj utána
2009. márc. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj h nagyon hisztis amugy,sokat veszekszünk minden kis hülyeségen de persze azonnal kibékülünk..közölte h zavarná ha lenne pasim,de mondjuk volt 2 is miota tart ez az egész dolog..olyankor mindig összevesztünk és hetekig nemszolt hozzám:S majd őis összejött egy csajjal..akkorse beszéltünk..de miután szakitottak írt rögtön h ne haragudjak rá ne legyünk rosszba..
2009. márc. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!