Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellet volna csinálnom?

Figyelt kérdés

Ma a villamoson álltam és jött velem szembe egy lány a barátnőjével ,rám kacsintott,mosolygott ,én is rámosolyogtam.

De én 15 éves vagyok ő meg lb .olyan 17-21 körül van ,a barátbője idősebb volt ,kb-20-25 lehetett,


2011. jún. 28. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit, visszamosolyogtál, kész...mármint rád mosolygott egy megállóban. Ez nem házassági ajánlat.

Örülj neki, néha én is rá szoktam mosolyogni emberekre mikor jó napom van. És jó látni, ha visszamosolyognak. :D

2011. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem kellett volna csinálnod. Jó pasi vagy és kész, örülj neki. Legalább nem lettél átbaszva.. a veséd is megmaradt!
2011. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

háát ,nem hiszem ,hogy jó pai vagyok :(

szerintetek az jónak számít,ha 15 éves vagyok,8 éve járok iskolában,és ez alatt 5 olyan lányrol tudok,akinek bejöttem,és még van gondolom akinek bejövök ,csak nem tudok róla

2011. jún. 29. 00:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem ez dönti el a dolgokat:D

Inkább küldj képet magadról...

De ha már 5-nek bejöttél, akkor tuti nem vagy ronda.

2011. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

inkább nem küldök,mert még a végén valaki megismer:(


167 cm magas,59 KG ,sötét barna haj,világoszöld szem,

2011. jún. 29. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ebből sokat nem lehet tudni rólad:D

Ezek alapján jó vagy, de te is érzed, hogy így bárhogy kinézhetsz...

Privátban sem küldessz?:)

2011. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lány vagy v fiu?
2011. jún. 29. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!