Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak/váltsak? 20ff

Figyelt kérdés

20éves fiatalember vagyok. egy két éves kapcsolattal. a leányzóval minden tökéletes.

DE: néha úgy érzem nem élem ki magam és akár ez még gondot is okozhat később. mert sokszor kipróbálnék más lányokat is.

2.éves egyetemista voltam, szeptembertől leszek harmadéves joghallgató. de eddig nem túl sok buliban voltam. egyrészt a tanulás miatt, egyrészt a leányzó miatt. félek ha mondjuk 5év múlva eljegyzem, nekem kimaradt a "kiélős" korszakom és hamar unalmassá válhat akár egy házasság.

az a helyzet, hogy hamar összejöttünk, és minden okés volt, azért nem szakítottam vele. most pedig picit néha úgy érzem magam, mint egy 40éves (félre ne értsd!) többéves házasságban lévő férfi, aki a közös tescózás alkalmával megbámul minden nőt (bocsi a példáért)

nálam sokkal tapasztaltabb emberek véleményét kérem.:)


2011. jún. 28. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:

aranyos a példa:),és nem könnyű a kérdés..


mire vágynál ? érzelmiekben többre ?v fizikálisan új tapasztalatokra?

2011. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkozni kell akkor válts. Ne pazarold a lány idejét. Sosem értettem mit kell kiélni. Egy kapcsolaton belül is élhetnének a párok izgalmas életet csak hát fantáziájuk nincs...
2011. jún. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kapcsolaton belül nem olyan. pl. elhívnak a barátok ide-oda és 5percenként felhív és látod az arcán, hogy mikor mondod neki, hogy mész, akkor olyan szomorúság fogja el...szal nem örül neki.

igen, egy-egy új lány megismeréséhez lenne kedvem. ide oda menni, bulizni. ilyenek.

2011. jún. 28. 11:36
 4/6 anonim válasza:
Én most 25 vagyok, és ugyanebben a helyzetben voltam egy éve kb. Ha ilyen gondolatok megfordulnak az ember fejében, már rég rossz. Ha őszintén szeretsz valakit, akkor senki nem érdekel csak ő. Megszokás meg a kötődés miatt nem érdemes olyan mellett maradnod, akihez nem fűznek igazi érzelmek, még ennyi év után sem. Nekem is közel 2 éves volt a kapcsolatom, amikor mindent feladtam, pedig életre szóló házasság lehetett volna belőle. A kapcsolatnak véget vetettem, és azóta is békében megvagyunk, és jó barátok maradtunk, időközbe mindenkinek lett valakije. Nekem most éppen senkim, de az most mindegy is. A lényeg, hogy ha úgy érzed nem az igazi, változtatnod kell, mert egyszer vagy 20 éves, és egyszer élhetsz meg mindent. Ne húzd az időt, mert az évek mennek. Ráérsz lehorgonyozni 30 év felett, addig meg élj inkább. Ja és baromira nem bántam meg a döntésemet, azóta is hálás vagyok a sorsnak, hogy úgy hozta a dolgokat ahogy, és le tudtam zárni.
2011. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet azóta?
2011. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az érdeklődést. próbálom feldobni a kapcsit amivel lehet. és próbálok nem tervezni, csak spontán lenni vele. kicsit így jobb. majd h mit hoz a jövő, majd elválik:)
2011. júl. 20. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!