Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nők jönnek be a pasikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők jönnek be a pasiknak viselkedésben es kinézetre?

Figyelt kérdés
Eszt főleg a pasiktól kérdem hogy valójában miért van az amikor vannak olyan nők akik olyan gyorsan szereznek maguknak pasit, pl:a barátnőim közül is van egy pár akik nem azért de ők mindig csak vihognak meg bolondok,kétszinüek stb.Én meg az ellentettje vagyok szóval komoly tehát nem ilyen de már annyi pasitól kaptam bókot meg soknak tetszek mert a jelek elárulják meg flirtölnek velem de mégse jövök össze senkivel.Kivéve egy kettőt akik bevallotték h akarnak velem járni,de ok sajna nem az eseteim! A többi talán fél tőlem? Előre is koszi! :)
2011. jún. 26. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az a plusz amire gondolsz az utolsó válaszod alapján: kisugárzás! szép mosoly, kedves, jókat lehet vele beszélgetni, legyen az esetem, azonos érdeklődési kör és világnézet.
2011. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát ha te mondod !!! tulajdonképpen ez mind megvan bennem mert ismerem magam!!! :)) amugy meg koszi mindenkinek ... És mi az amit nem szeretnek a fiúk egy lányban?
2011. jún. 28. 20:13
 13/17 anonim ***** válasza:

Én az őszinte csajokat szeretem.

Akik nem játszák meg magukat.

2011. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Járunk?
2011. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
gondolom a zöngésség szerinti részleges hasonulásról még nem hallottál
2011. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Előszöris gratulálok a helyesírásodhoz....

Szóval nem tudom másnál, hogy van de a külső is számit(sokat nálam)Én az ízlésem ellen nem tudok semmit tenni, de nekem a kicsit k*rvásabb csajok jönnek be...

2011. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
MINDENKINEK sose fogsz tetszeni. Ezt már most felejtsd el. Olyan nő nincs a világon, aki minden pasinak bejön, olyan meg pláne nincsen, akivel mindenki járna. Legyél nőies, olyan ruhát viselj, ami neked tetszik és jól áll, add önmagad, és abban a percben befut majd a pasi, akit keresel. És ne akard görcsösen, mert a pasik érzik, ha egy csaj görcsösen be akar pasizni, és megriadnak. Vedd lazán :)
2011. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!