Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nők jönnek be a pasikna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők jönnek be a pasiknak viselkedésben es kinézetre?

Figyelt kérdés
Eszt főleg a pasiktól kérdem hogy valójában miért van az amikor vannak olyan nők akik olyan gyorsan szereznek maguknak pasit, pl:a barátnőim közül is van egy pár akik nem azért de ők mindig csak vihognak meg bolondok,kétszinüek stb.Én meg az ellentettje vagyok szóval komoly tehát nem ilyen de már annyi pasitól kaptam bókot meg soknak tetszek mert a jelek elárulják meg flirtölnek velem de mégse jövök össze senkivel.Kivéve egy kettőt akik bevallotték h akarnak velem járni,de ok sajna nem az eseteim! A többi talán fél tőlem? Előre is koszi! :)
2011. jún. 26. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te a pasiknak akarsz akkor bejönni, vagy annak a pasinak aki neked bejön? :)
2011. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez a helyzet....

csak azoknak tetszek akik nekem nem...

pedig allitolag szep vagyok:/

...

de viszont akik nekem tetszenek azoknak en nem tetszek:)):-j

2011. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

lány vok bocsi, de ez az utolsó mondat engem dühít, ők nem az eseteim szval azt kérdezed h jobb pasi mért nincs oda érted, mert nekik a jobb csaj az esete!!!! akik meg neked nem elég jók azoknak meg szar h te jobbat akarsz.

17/L

2011. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hisz eppen ez az amit nem értek hogy mit látnak azokban alányokban? mi az ami bennuk van de bennem meg egyesekben nincs?
2011. jún. 26. 21:56
 5/17 anonim ***** válasza:

minden ember más, tehát nem jöhetsz be mindenkinek :/

Hány éves vagy?

mert fiúk átlag része könnyen megkapható a 14-18 éves korban, és ezért szerez olyan hamar barátnőd mer kezdeményez (ha ebbe a korosztályba tartoztok)...

2011. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát tudod ez ugy van h epp olyanoknak tetszek akik nekem meg nem annyira, na persze van olyan is aki nekem is tetszik es állítólag en is tetszem neki de megsem jovunk ossze es eszt nem értem h talán félnek tolem! vagy nem tom
2011. jún. 26. 21:59
 7/17 anonim ***** válasza:
Félelmet keltően viselkedsz akkor, vagy miért mondod ezt(z-vel)?
2011. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

azt írtad, hogy:

"már annyi pasitól kaptam bókot meg soknak tetszek mert a jelek elárulják meg flirtölnek velem"

---> vagyis tetszel te a pasiknak csak mégsem jön össze. Mindenkinek pedig nem tetszhetsz!

A kétszínűség undorító dolog, attól hányok. Sok nő kétszínű, de idő kell, hogy kiderüljön. Vagyis lehet, hogy könnyen találnak valakit, de az sem mindegy hogy vajon az a valaki azért van, hogy legyen valaki, vagy pedig azért mert olyan amilyet a lány szeretne?

Én szeretem a komoly gondolkodású lányokat, de azt vettem észre, hogy ők kevésbé szeretik a komoly fiúkat.

Nem lehet, hogy veled is az a baj, hogy olyas valakit szeretnél ami nagyon-nagyon ritka-? értem ez alatt a komoly srácot tökéletes külsőben. mert ha igen akkor arra bizony várni kell, esetleg elébe kell menni a dolgoknak.


Ez most egy kicsit off lesz, de tegnap elgondolkodtam egy kicsit sorozatnézés közben és talán ide vág a kérdésedhez.

A Vámpírnaplókban a Stephan játssza a jó testvért, aki jólelkű, rendes, udvarias, előzékeny, hűséges stb...

ugyanakkor jóképű, jómódú, sportos.

Viszont a való életben ez a két csoport ritkán tartozik össze. Ha reálisak akarnánk lenni akkor a belső tulajdonságokhoz egy átlagos srác tartozna, nem egy modell kinézet.

2011. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
lehet pontosabb választ kapnál ha leírnád, hogy te milyen barátot szeretnél, hogy neked mi tetszik és akkor azok akik ráismernek magukra ők szépen válaszolnak. mert így nem fogsz jó választ kapni. nyilván egy bulizós jóképű menő srácnak más tetszik mint egy sportolni szerető otthonülősnek.
2011. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
aszt hiszem h nem fogalmaztam elég konkrétan szóval: tetszek én a fiúknak, de nekem nem ez a célom, hanem az hogy van aki nekem tetszik es en is tetszek neki mert amint mondtam a jelek elárunlják meg visszahallok dolgokat h olyan szép vagyok meg h olyan szép és jó lenne velem járni de asztán mégse jutunk el kapcsolatig és pedig el tudja képzelni h járjon velem de mégis nem jon ossze es ettol ossze vagyok zavarodva!!! ezért kérdem h mi az ami egy nonél meg kell h legyen h a pasiknak bejojjon vagy inkább mi az ami viselkedésben eltaszítja a fiúkat ??????? lécci értelmes válaszokat adjatok koszi!!
2011. jún. 28. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!