Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak 16 vagyok. Medig várnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menoo kérdése:

Csak 16 vagyok. Medig várnátok a sexel. Attol az idötöl számolva miota együt jársz a barátodal Hány honap a megengedet?

Figyelt kérdés
3 hete ismerkedünk egy srácal a neten mivel ö a közeli váarsoban él de nagyon mesze van az a város ahol egyetemre jár.. sokszor elökerül témaként a sex...vicces formában meg célozgatásokkal de sokszor elöhozza a témát...meg kérdi hogy az elözö barátommal...menyire voltunk közel egymáshoz,voltunke ugy...vagy csak fogtuk egymás kezét az uton....ez elszomorit....mert félek azt válaszoltam majd élöbe megbeszéjuk....de nemtudom mit mondjak...mit tegyek mert hamarosan hazajön és akkor majd rá tér erre gondolom....csak 16 vagyok...és szeretném ha megérteni hogy ehez idö kell nekem ....mert nagyon jo vele felhiv és jol egyezünk...ö 20 éves már igy neten érzödik hogy vibrál a levegö..alig várom hogy találkozunk...csupán attol félek hogy nem fog sokat várni rám...illetve medig készen állok arra hogy lefekudjek vele
2011. jún. 25. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog rád várni, csak arra kellesz neki. Ha nem szeretnél még lefeküdni vele, akkor ha előkerül a téma, ezt azonnal szögezd le neki, hogy még nem állsz rá készen! És ne hagyd magad meggyőzni!!
2011. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem állsz készen. Azért tartsunk egy sorrendet!! Előbb tanulj meg helyesen írni és utána mehet a szex...
2011. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted ez normális dolog, hogy már az ismerkedős stádumban másról sem témáztok csak a szexről, meg hogy Te feküdtél e már le valakivel? Annyira átlátszó, és 16 évesen lehetne már annyi eszed, hogy nem dőlsz be az ilyen srácoknak.
2011. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy 20 éves egyetemistának mire is kellhet egy 16 éves lány, aki még írni sem tud... Szerintem feleségül fog venni, és együtt fogtok megöregedni :)
2011. jún. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel sem tudtam fogni igazán a kérdést, annyira olvashatatlan...
2011. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!