Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tálalnátok a barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tálalnátok a barátnőtöknek, hogy egy kicsit adjon le a súlyából?

Figyelt kérdés
Csak finoman szeretném megoldani, eddig egyszer sem említettem meg neki a dolgot. Mióta együtt vagyunk azóta kapott magára egy kis felesleget és elkezdett zavarni a dolog. Persze most mondjátok h úgy is szeretni kell meg stb.... én ugyan úgy szeretem ettől eltekintve. Srácok csak okosan írjatok, mert KÖPÖK A BUNKÓKRA!!!!
2011. jún. 25. 16:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kössz mindenkinek, tudtok ha akartok ;)
2011. jún. 25. 17:13
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
tegyél mérleget valahova meg vegyél fitness müzlit valahogy akadjon a kezébe egy-két újság csinos sportos csajokkal benne hálószobába tükör. Ha komolyabban akarod, hogy elégedetlen legyen magával vegyél valami szép ruhát ami kicsi rá és mondd azt: azt hittem a te méreted. Manipuláld!
2011. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom úgy vezetett rá a fogyásra, hogy sokat emelgetett, és minden egyes alkalommal megjegyezte, hogy "Huh, kicsit kijöttem a kondiból, azt hiszem, többet kéne gyúrnom! Már nem vagyok olyan erős, mint régen."

Én meg egyből vettem a lapot, hogy nehezebb vagyok, mint voltam, hiszen régebben gond nélkül elbírt.

És nem haragudtam meg rá, sőt, hiszen nem a súlyomra tett negatív megjegyzést, hanem a saját erőnlétére, kondíciójára, szóval még aranyosnak is találtam, hogy azt mondja, inkább neki kéne gyúrnia, semmint nekem fogyni. De persze azért érettem a célzást. ;)


Amit pedig a többiek írtak, szerintem igazán klassz ötlet. :) Járjatok el együtt edzeni, sportoljatok valamit, amit mind a ketten élveztek. Mi is közösen jártunk, én fogytam, ő meg kondizott, hogy "újra formába kerüljön". :P

Ez biztosan jól esne a barátnődnek. Nekem is jól esett, mert pontosan tudtam, hogy egyáltalán nincs rászorulva, mégis eljár velem, csak az én kedvemért. :)


Remélem, tudtam segíteni valamennyit.


20/L

2011. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
valóban rendes srác lehet:D
2011. jún. 25. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!