Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tálalnátok a barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tálalnátok a barátnőtöknek, hogy egy kicsit adjon le a súlyából?

Figyelt kérdés
Csak finoman szeretném megoldani, eddig egyszer sem említettem meg neki a dolgot. Mióta együtt vagyunk azóta kapott magára egy kis felesleget és elkezdett zavarni a dolog. Persze most mondjátok h úgy is szeretni kell meg stb.... én ugyan úgy szeretem ettől eltekintve. Srácok csak okosan írjatok, mert KÖPÖK A BUNKÓKRA!!!!
2011. jún. 25. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sárgarépát a tányérjára. :)
2011. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
például ajánld fel neki, hogy mennyetek el futni, mert egyedül nem szeretsz, vagy ilyesmiket.. vagy csak finoman megemlítheted, hogy mintha felszedtél volna pár kilót kedvesem, nem? érted..
2011. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ezt nem tudod elég finoman tálalni. Menj el sportolni és hívd magaddal. De csakis azzal az indokkal, hogy még sport közben is együtt lehessetek :-)
2011. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek együtt sportolni. Uszodába, futni, teniszezni, vagy akármi.
2011. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

én megértelek:D én is voltam ilyen helyzetben, de szólnom sem kellett, ő maga eldöntötte, hogy igenis fogyózni fog:D szerintem poénosan vezesd rá, kicsit fogdosd meg a husisabb részeit, és mondd hogy nézd milyen kis husos lettél:D és hogy emlékszik-e még, mikor olyan karcsú volt mint egy gazella, hogy milyen jól nézett ki:D persze neked így is tetszik, de nem gondolt még rá hogy jó lenne újra úgy kinézni?:D szerintem ez bejöhet. bár lehet nem:D

F/19

2011. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
ezt nem lehet finoman tálalni. meg kell neki mondani szemtől szembe és kész. ki fog akadni, de neked van igazad.
2011. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hívd el kocogni vagy valami más mozgásra. Vagy nézegessetek régi képeket, és dícsérgesd meg hogy milyen jól néz ki rajtuk, vagy pl egy ruhában amit akkoriban hordott. Vagy szeretkezzetek sokat, remek testedzés. :)
2011. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem mondjad neki, hogy mostanában észrevetted hogy kicsit többet eszel mint szoktál és nőt a pocid , talán terhes vagy? hidd el ettől a lány egy kicsit azért odafog figyelni az alakjára....jóbol mondom ne értsd fére...csak segíteni próbálok! :)remélem sikerrel jársz :)
2011. jún. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Minek az leterelőszöveg? Meg kell mondani és kész. Ha akar, lefogy, ha nem nem az ő egészsége.
2011. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
én fogdoztam azt a kis aranyos hasikáját és mondtam de aranyos kis pocakod van szívem :D és nem kedves hangon mondtam hanem mintha idegesíteni akarnám vele, de majdnem minden este :DDD megértette a célzást leadott három kilót most tökéletes az alakja még mindíg van egy kis hasa a csajszikámnak de nekem nagyon tetszik. sokkal izgatóbb lett így :D
2011. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!