Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen normális érzés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen normális érzés, hogy destruktív gondolataim vannak exbarátnőmmel szemben?

Figyelt kérdés

kiforgatott a vagyonomból, megalázott, neki csak nőtt, nőtt, nőtt az önbizalma, nekem meg egyre jobban fogyott, féktelen hazudozott mindenkinek mindent rólam, nem vett komolyan, gyakran lenézett, hihetetlen dolgok elé állított, amin kb. csak úgy tudtam keresztüljutni, túljutni, hogy marha nagy mákom volt, ő meg mondta : jajj ugyan kibírod te. és persze ekkor is csak nevetett.

és mikor szakítani akartam vele, megelőzött, szó nélkül lelépett. úgy érzem, el kellene őt taposnom, ronccsá kellene zúznom az életét, megverni, megalázni, a saját bélsarában hagyni haldokolni. egész egyszerűen olyan mértékű harag van bennem iránta, hogy az szavakkal leírhatatlan. ez egy szörny! aki szörnyeteggé tett.


2011. jún. 25. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem lenne! Miért hagytad, hogy kiforgasson a vagyonodból, megalázzon és eltaposson? Ha ezt kezdettől fogva nem engedted volna, akkor most nem azt éreznéd amit... Persze ez nem jelenti azt, hogy a nő nem hibás, de te is ugyanannyira benne voltál gyanítom. Az érzéseid amúgy természetesek, de inkább nyomd el őket!
2011. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elvakított a szerelem. talán csak ezt tudom felhozni mentségemre. soha nem szerettem így senkit.
2011. jún. 25. 14:57
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
No... hát ez itt a probléma! Ne csak ő rá haragudj, mert te is legalább ugyanannyira hibás vagy abban, hogy mindezt hagytad! Inkább nézz egy kicsit magadba és próbálj meg tanulni az esetből, aztán keress olyan elfoglaltságot, amivel letudod vezetni a felgyülemlett feszültséget, nehogy valami hülyeséget csinálj! Menj el futni, keress egy box zsákot és ragaszd rá a fejét, bármi, csak ne durranjon el annyira az agyad, hogy azt a jövőd bánja, ha érted mire gondolok... Első voltam.
2011. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Húú! Ez nem gyenge...

Vhogy próbáld levezetni a feszültséget (küzdősport :D )

és tudod: Ami nem öl meg az megerősít! Jelen esetben ez nagyon is igaz lehet, egyrészt sokat tanultál ebből, a másik h sokat meríthetsz abból a haragból, ha vkinek ilyen intenzív érzései vannak mind1 h pozitív vagy negatív tud belőle erőt meríteni ahhoz ami éppen a hasznára válhat.

Felejtsd el azt a ribancot és máskor jobbat válasz! :S

2011. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ő a volt feleséged volt,vagy csak jártatok? Mert ha nem volt a feleséged, akkor annyit tudok mondani, hogy még szerencse...

És nagyon sz*r lehet tényleg,hogy így érzel, de hidd el van kiút.... Most,hogy már megutáltad próbáld meg elfelejteni.

Valld be magadnak, hogy igen hibáztál, és elpazaroltad az időd olyanra, akire nem szabadott volna. Fel a fejjel...Az élet majd úgyis úgy fogja hozni, hogy visszakapja mindazt a rosszat, amit veled tett. De te ne tegyél ellene semmi rosszat. Jobb vagy te annál!

2011. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
jaj utolsó vagyok, szóval az exbarátnőd volt és nem a volt feleséged,elnézést, hogy elfelejtettem a kérdés címét.
2011. jún. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Moszuke ***** válasza:
35%

ejha..

érzelmi intelligencia=0


hát igen.. mindig egyszerűbb másra mutogatni mint magadba nézni és tanulni, tovább lépni.

minden a te hibád.. nem a lányé. még is ki hagyta, hogy a lány ezt tegye veled?.. hát te magad!

akkor tessék verd magad össze és fulladj bele a bélsaradba ha ennyire destruktív vagy épp.


"minden ember a saját maga sorsának kovácsa,,.. sokat mondó nemde? egyszerű pszichológia

ennyi

23f

2011. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

moszuke, nekem lehet, hogy érzelmi intelligencia = 0, de a te intelligenciád = 0...

a szerelmemet használta ki. úgy gondolom, hogy ez mindent megmagyaráz.

2011. jún. 25. 15:53
 9/12 anonim ***** válasza:
75%

Már felesleges boncolgatni, hogy ki használt ki és mit.

Nyiss egy új fejezetet az életedbe,de előbb ezt zárd le és kész.Vége van, már elmúlt.Szerencsére.

2011. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A gondolat még elmegy, de ha úgy érzed, hogy megszállottsággá válik, és tettekre váltanád, akkor mindenképp kérj segítséget. Ne keresd, ne zaklasd őt, főleg ne verd meg - hagyd rá, majd megszívja ő is valakivel. A szerelemben MINDIG benne van, hogy csalódik az ember. Ha most nem mégy el agresszív irányba, akkor Te maradsz az erkölcsileg normális ember, aki szerette a másikat, aki mindent megtett - de nem sikerült, ez benne volt a pakliban. Biztos találsz majd valakit, akivel jobban összeilletek, aki jobban értékel. Ne foglalkozz az exszel, a saját lelki békédre koncentrálj.
2011. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!