Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy keltsek benne lelkiismere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsek benne lelkiismeret furdalást?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nevem G. és már egy jó ideje kapcsolatban vagyok egy tőlem 36km-re lakó sráccal, Zolival. Zoli most végzett a sulival és már munkába is állt egy gyárban, ahol 3 műszakban kell járnia. Délelőtt, délután, éjjel. Minden héten máshogy. Már az elején mondtam neki, hogy nem örülök ennek, hiszen otthoni munka is vár rá, és azt is szinte 8 órában végzi, és féltem hogy nem marad rám ideje. Egész héten dolgozik. Nincs ideje ekkor találkozni velem. Azt mondta, hogy a hétvégéi szabadok. Ebben kapaszkodva reménykedtem, hogy legalább ekkor találkozhatunk. Mivel én még tanulok, ezért nekem még van nyári szünetem, és jelenleg is itthon vagyok. Nagyon hiányzik a Zoli.:( Szombat van, tegnap nem tudtunk beszélni, én pedig abban reménykedtem, hogy ma találkozni fogunk. Nemrég feljött msn-re, de csak pár percre, és elmondta, hogy ma is behívták dolgozni. Ettől féltem. Tudom, hogy fontos a munka, és kell a pénz, de miért ment bele a kapcsolatba, ha tudta, hogy alig lesz ideje? Főleg rám. Szeretném tudatára adni, hogy részemről ez a kapcsolat nem fog működni, ha csak heti egy találkozó lesz, vagy annyi sem. Szeretnék lelkiismeret furdalást kelteni benne, tudatni vele, hogy nekem mennyire fontos ő, és hogy szükségem van rá, de ha részéről én csak vagyok, ha neki csak az a tudat számít, hogy jó.. oké... van barátnőm, és csak ennyi a lényeg, akkor inkább szakítanék. Kérlek kedves Olvasó! Segíts nekem! Mondd, hogy tudnám neki elmondani ezt gondolatébresztő mondatokkal?
2011. jún. 25. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fel tudtam fogni, hogy a barátnőmnek az egyetem fontos, és lesznek idők, amikor ritkán látom. Érett ember ezt szerintem már fel tudja dolgozni.


Lelkiismeret-furdalást akarsz okozni?? Én pont hogy könnyíteni akartam a barátnőm érzésein, nem hogy még rosszabbra fordítani.


Szerintem kettőtök közül Neked nem való a párkapcsolat.


Ne haragudj meg, de ez az én őszinte véleményem.

2011. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ha nem dolgozik akkor nem lesz annyi pénze, akkor meg az lesz a bajod...

2011. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek teljesen igaza van, bár én azt javaslom, hogy szakítsatok. Valamilyen szinten érthetőek a te érzéseid is, de a munka nagyon fontos, ha kezdeni akar valamit az életével. Neki sem hiányzik szerintem ilyen időszakban egy barátnő, aki nyafog, amiért ő pénzt keres. Hagyjátok egymást szerintem.
2011. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mivan? Én nem az a nyávogó plázacica vagyok...:S és amúgymeg.. ő kezdeményezett.. nemértem.. ha tudta h alig lesz ideje, akkor miért ment bele???
2011. jún. 25. 12:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért akart tőlem kapcsolatot?
2011. jún. 25. 12:59
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
azért mert szeret. nelegyél ilyen butus... ha dolgoznia kell akkor dolgoznia kell. nem kérheted, h miattad he dolgozzon. ez kötelessége. nem választhat.. és szerintem így a kérdésre válaszolva, ne akarj lelkiismeret furdalást.. legrosszabb. inkább beszéld meg vele.
2011. jún. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szereted, akkor türelmes leszel és megvárod amíg nem lesz neki olyan munkája, ahol több időd lesz rád. De amíg nem dolgozol, addig nem tudod megérteni, hogy milyen ha az ember 12órázás után hazaesik,és még vacsorát kell főznie több főre,meg akár másnapra ebédet és kitakarítani és még utána a szerelmével is foglalkozni.


Ha neked ez így nem jó,akkor inkább szakíts vele, de ne akard már manipulálni és bűntudatot kelteni benne,mert az szánalmas személyiségre vall..

2011. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
javítás: ahol több ideje lesz rád!
2011. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mimano ***** válasza:
73%
Egésznap dolgozik és még lelkiismeretfurdalást akarsz neki okozni? Milyen szemét kis csitri vagy... NEM érdemled meg!
2011. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ahj. na mind1... ezek szerint rosszul ábrázoltam a helyzetet... tegnap 13:11! talán a te válaszod volt a legértelmesebb.. köszi:)
2011. jún. 26. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!