Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi hogy én sértésből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi hogy én sértésből mondom neki? Olyan mintha lelkiismeret furdalást akarna okozni vagy olyan mintha elszeretne kezdeni veszekedni.

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Ma beszéltünk msnen, volt egy sztori amit szerinte én gúnyolódásból mondtam (mondta hogy van egy ló nagyon aranyos, én meg mondtam olyan mint te,mondja hogy nem szereti a zsivány lovakat, én meg mondtam te is zsivány vagy.)

Na ezen vesztünk össze picit, vagyis ő hogy én mit flegmázok, persze nem is flegmáztam.

Aztán ez is ma történt, mondtam neki hogy csütörtökön kísérjen már el valahova,mondta jó de többször előfordult már hogy valamit megígért és nem tartotta be.

Ma kérdezi:Megyünk csütörtökön?Én azt mondtam rá hogy én megyek, hmm de nála csak egy gondolat és nem jön, szóval most ezen is berágott, hogy minek flegmázok vele.

Én utálok ilyen apróságokon vitatkozni, szerintem nem is sértettem őt meg semmivel.

Ráadásul ő egy olyan fiú hogy őt senki de ő bárkit megsérthet.

Engem pl játszásból elkezdett pofozkodni, és ő nagyot nézett minek sértődök meg hisztizek annyin -_-


2010. okt. 25. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi? Nőjetek fel. Óvoda bzmg.
2010. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Nem sértésből kérdezem, de ez fontos.

18/L

2010. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mindketten 18
2010. okt. 25. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:

nincs önbizalma a srácnak

és minden szavadban azt keresi, mivel bántod meg

szóval ő egy "nebánts virág" ezért rág be mindenre

veled meg nem tud játszani, nem tudja mivel bánt meg, mi okoz örömet. tapasztalatlan.

2010. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Játékból megpofoz?Hát ez nem vicces..beteges inkább-.-

Tuddod hol hagynám,hogy ilyen legyen.Ne hagyd magad.

2010. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
-d
2010. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!