Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanyeszd kérdése:

Milyen módszerrel tudom rávenni a lányismerőseimet, hogy köszönjenek nekem puszival?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és a lányismerőseimnél a puszival köszönés nem megy mindig automatikusan. a vége mindig az szokott lenni, hogy kicsit izgulva megkérdezem, hogy akar-e és sokszor nem leges választ kapok. arcommal nincs probléma(ragya, pattanás stb.), így a módszerrel van probléma valószínűleg.
2011. jún. 24. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdésxD...
2011. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

határozott legyél mikor meglátod határozottan köszönj (csao vagy szia inkább) fogd meg a derekát az egyik kezeddel csak és hajolj az arcához puszi puszi.

csak ne lássa rajtad hogy van benned félsz mert akkor elhúzza magát.

2011. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogmosás, nem kell megkérdezni hajolj a puszira.
2011. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de miért fontos, h pusziszkodjatok? nem a csajaid...egyébként meg puszild meg őket te.
2011. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A mi baráti körünkben puszival köszönünk egymásnak (kivéve persze a fiúk egymással :D). A félreértések elkerülése érdekében nem 2, hanem 3 puszit adunk. Nekem természetes az, hogy így köszönünk, semmi gáz nincs ebben, de ha valakinek barátja/ barátnője van, nem biztos, hogy szívesen puszilgat idegen pasikat/lányokat, ilyenkor marad a "sima" szia.

Szerintem sem kell megkérdezni, nyugodtan hajolj oda! Max az elsőnél még nem érti, de a másodiknál már felfogja a dolgot.

(Ezt a módszert ugye bemutatkozásnál is használhatod ;) )

2011. jún. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az 5. válaszadónak: te gondolom lány vagy a szavaidból ítélve. bár nekem is ilyen hozzáállású lánybarátaim lennének, mint te. mondjuk eggyel nem értek egyet: azzal, hogy akinek van párkapcsolata az idegen emberekkel nem. ez egy köszönési forma és kész. mondjuk általában olyan emberek szoktak egymásnak puszival köszönni, akik ismerik egymást.
2011. jún. 27. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, lány vagyok. :)

A párkapcsolatos dolog meg érdekesmód inkább a fiúkra vonatkozik ("féltékenység elkerülése" címszó alatt).

2011. jún. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én nem lennék ilyen az tuti, ha lenne barátnőm. egy párkapcsolat nem arról szól, hogy valaki genyó a barátaival.
2011. jún. 28. 13:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!