Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan lányok/nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok/nők, akik nagyon szeretnék már megtalálni a párjukat, de valami folytán nem akart összejönni még eddig?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok! Köszi előre is!


21F


2011. jún. 24. 19:30
 1/5 emlya ***** válasza:

Pont ilyen vagyok. :(((((

22/L

2011. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írj nekem
2011. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van. 20/F
2011. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, engem annyira nem izgat. Nem bánnám ha lenne,de nem vagyok elkésve semmivel. Gyereket nem akarok, kiöregedni nem fogok belőle tehát, fiatal vagyok, majd ha jönni akar, akkor jön.

Azért megnézem kivel kötöm össze az életem. Ne essetek a hibába,hogy bárki jó.

22/N

2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak igaza van! Nyugi épp azért nincs, mert elég sok mindenben kéne passzolnunk, az összhang eddig nem sok valakinél volt meg. :(
2011. jún. 24. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!