Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számit az anyagi, az egziszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számit az anyagi, az egzisztencia ebbe a büdös rohadt életbe, hogy keljek valakinek? Tudom igen, de akkor nincs kiút?

Figyelt kérdés
Elméleti sikon totál alkalmas vagyok arra,hogy legyen egy párom,de a mélyszegénységem miatt esélyem sincs arra,hogy ugy dögöljek éhen,hogy legalább szerettem valakit és szeretett valaki.Azt ne firtassuk,miért vagyok szegény?Egész életembe az voltam,nagy tulélő vagyok,de a kérdésemből adodó probléma miatt semmi esélyem.Jó tudom öreganyámnak lehet kellenék még,de ennyire azért nem adom le,már korilag sem.Sokan,akik felelnek el se tudják gondolni,hogy van ilyen,hogy egy nem züllött ember egész életébe csak sodrodott,segitő kezek nélkül és amikor lehetősége volt partner kapcsolatra,abba meg nem volt szerencséje.Na ez vagyok én.Mi van ilyenkor? Ugorjak a dunába? Lesz aki ezt mondja,de kiváncsi vagyok a véleményetekre,ha van.
2011. jún. 24. 18:05
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
mindegy milyen
2011. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Anyomika ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom de igenis számít az anyagi biztonság.

Ha gyereket is szeretnél nem hiszem hogy azt szeretnéd hogy nehezzen nőjön fel. Előbb szerez munkát állandó fizetést és csak aztán a többit.

2011. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Az előttem szólónak igaza van. Noha nem kell kőgazdagnak lennie, de fontos az anyagi biztonság.Ha mondjuk szeretnének összeköltözni, és csak az egyiknek van munkája az még is milyen?
2011. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Na úgye! Akkor irány a Duna! Ez nem komoly,de akkor,ha el vagyok lehetetlenitve (mert hol is van az a melohely,ahol felvesznek? ) Az évek meg mennek,de csesszem meg magam,ha már így születtem ide ebbe a trágyába!
2011. jún. 24. 20:00
 15/30 anonim ***** válasza:
Miért nincsen melóhelyed? Férfi létedre meg azért csak találsz munkát talán jobban is, mint egy nő ezt úgy hidd el.
2011. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Szerintetek hol írta hogy nincs munkája? Persze igazatok van, mert manapság nagyon könnyű jól fizető melót találni! Hol éltek most komolyan?

Aki tényleg mélyszegénységben nő fel, annak rohadt kevés esélye van, hogy elmenjen egy egyetemre és még fizetni is tudja az ezzel kapcsolatos kiadásokat. És ha ez nincs meg akkor nem talál több százezer forintos fizetéssel járó munkahelyet. Minimálbérből meg nem egyszerű fenntartani még egy lakást sem, félretenni meg szinte lehetetlen!

2011. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Oké jó most írta, de a válaszom többi részét fenntartom!
2011. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Találd fel magad, légy kreatív! Annyi mindenből lehet pénzt csinálni, de az olyanokból nem amiért el kell menni valahova 8 órába... Nem szabad egyetlen egy munkahelytől sem függeni!
2011. jún. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

-Minimálbérből meg nem egyszerű fenntartani még egy lakást sem, félretenni meg szinte lehetetlen!


Ez igaz, de ha csak egyedül él, akkor könnyebb.

De ha nincs munkája akkor miből éljen meg valaki?

2011. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdésedre válaszolva, lehetséges a dolog. Ismerek egy srácot, ketten voltak testvérek, az anyukájuk meghalt, az apjuk nevelte őket. Egyszerű melósként dolgozott, nem voltak túl jól eleresztve anyagilag. A nagyobbik srácot ismerem naponta beszélünk. Ő sem áll túl jól anyagilag, viszont nagyon sokat dolgozik, de ami a fő, van egy nagyon szép felesége, és azóta már egy kisfiuk is. Azt mondta egy gyereket vállalnak mert egyet tudnak anyagi biztonságban felnevelni!

Szóval nem kilátástalan a helyzet. Tudom, könnyen beszélek, de fel a fejjel és ne keseredj el, mert a csajok ösztönösen megérzik ha valaki elkeseredett és menekülnek tőle.

2011. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!