Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számit az anyagi, az egziszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számit az anyagi, az egzisztencia ebbe a büdös rohadt életbe, hogy keljek valakinek? Tudom igen, de akkor nincs kiút?

Figyelt kérdés
Elméleti sikon totál alkalmas vagyok arra,hogy legyen egy párom,de a mélyszegénységem miatt esélyem sincs arra,hogy ugy dögöljek éhen,hogy legalább szerettem valakit és szeretett valaki.Azt ne firtassuk,miért vagyok szegény?Egész életembe az voltam,nagy tulélő vagyok,de a kérdésemből adodó probléma miatt semmi esélyem.Jó tudom öreganyámnak lehet kellenék még,de ennyire azért nem adom le,már korilag sem.Sokan,akik felelnek el se tudják gondolni,hogy van ilyen,hogy egy nem züllött ember egész életébe csak sodrodott,segitő kezek nélkül és amikor lehetősége volt partner kapcsolatra,abba meg nem volt szerencséje.Na ez vagyok én.Mi van ilyenkor? Ugorjak a dunába? Lesz aki ezt mondja,de kiváncsi vagyok a véleményetekre,ha van.
2011. jún. 24. 18:05
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít. Szerencse számít, és a hozzáállás. Láttam már szegész fiút gazdagabb lánnyal boldog párkapcsolatban.
2011. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

> Mi van ilyenkor?

Sz*pás.


> Ugorjak a dunába?

Azt azért ne.

2011. jún. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
A Dunába ne ugorj inkább változass a helyzeteden.
2011. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
A helyzetemen nem tudok változtatni,örülök,hogy fedél van a fejem felett,de nekem nem kell gazdag,nem ezt kérdeztem,nekem nem motiváció a pénz,hogy azért kelljen valaki,mégha hihetetlen is.Viszont én nem kellek így senkinek.Tudom igen szerencse is kell,de nem tellik szerencsére se,mondom "örülök" ha élek.
2011. jún. 24. 18:23
 5/30 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul állsz hozzá a dolgokhoz..a szegénységnek semmi köze, ahhoz, hogy szerencsétlen vagy a szerelemben...ahogy téged sem a pénz motivál, van rengeteg ember, akit szintén nem...még a legutolsó csöves is talál maga mellé olyan társat, amilyenre szüksége van! Neked is menni fog, csak hinni kéne! Ehhez nem kell sem pénz, sem fényűzés...gondolkodj el ezeken.
2011. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Minkenki megtalálja a maga párját. csak jó helyen kell keresgélni és meglesz.
2011. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Mindenki
2011. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
van olyan is hogy lehetetlen , meg hogy jo helyen hol a pics*ab van a a hely nekem is nagyon keves a penzem ( meg tanulok de mivel mas varosban vagyok egyetemen rengeteg a kiadas.... max ha egy automatas kv ra tudnek meghivni egy lanyt....probaltam magamhoz illo lanyok tarsasagat keresni es de senkit nem erdeklek :< 23f
2011. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Igen úgy tünik,csak nem érthető a dolog.Ha már szegény elégedjen meg azzal,ami van? Ez pont azt támasztja alá,amit írok,normális lánynak nem kellek,akárcsak a többi embernek se sose.Tisztelt Válaszadók! Bár a pénz nem érdekel,de nem kutya vagyok: nesze itt egy csont! Úgye tetszenek érteni! De szerintem nem.
2011. jún. 24. 19:31
 10/30 anonim ***** válasza:
Ha ezt választottad akkor vállald is. Mit jelent az,hogy szegény? Nem lehet mindenkinek menő luxus állása. Nekem legalábbis milyen, ha szakmunkás az is tökéletes nekem. Nem kell 300 000-ket keresnie.
2011. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!