Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kár ezzel idegesíteni magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kár ezzel idegesíteni magam?

Figyelt kérdés
A párommal majd 2 éve vagyunk együtt és naagyon szeretem.♥ Mivel sok vizsgán esett túl úgy döntöttek h most buli lesz buli hátán ahova én nem mehetek...megértem én is kiadnám a gőzt a csajokkal. De annyira aggódok..:( Én tökre megbízok benne...csak a mostani r*bancok...nahát a mai világban kitudja? Normális h ennyire féltem??
2011. jún. 23. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha szeret, úgysem csal meg.

de a bizalom az alapja egy kapcsinak, és te nem bízol benne túlságosan. meg kellene bíznod benne, ha szeret, nem hiszem hogy megcsalna. nyugi :)

2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 k4lm0p1r1n ***** válasza:
ha szeret akkor nem fog megcsalni... ha meg nem szeret akkor úgy is mindegy... ha szereted őt és bízol benne hogy ő is szeret akkor kár magad ezzel idegesíteni...
2011. jún. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én bízok benne...csak annyira imáádom...féltékeny tíous vagyok :D
2011. jún. 23. 14:30
 4/12 anonim ***** válasza:
De jó neki. :S
2011. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

hát a mai lányok tényleg ilyenek, normális, hogy félted. De!

egy kapcsolat alapja (szerintem) a bizalom..azt írod megbízol benne, tehát akkor nincs miért aggódnod!

menj el te is a barátnőiddel, kapcsolódj ki te is!ha elmondod neki és nem enged, akkor nem bízik meg benned...

érthető eszmefuttatás..?

2011. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor miért álltál elő azzal az ötlettel hogy elmenjen nélküled bulizni? Vagy ő szeretne menni?

Amúgy megértem az aggodalmadat. Egy olyan buli ahol a fél estére nem fog emlékezni mert isznak majd mint a gödény, ott van is ok félni. Ha mástól nem, egy-két nyomulós ribike okozhat fejfájást, amit lehet hogy részegen nem fog olyan ügyesen elhárítani....


Nem tudom, mi a párommal nem szeretünk külön járni. Nem azért mert féltékenyek vagyunk, hanem mert hiányzik a buliból a másik.

2011. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt, ha meg akarna csalni megtenné bármikor, ha nem most, akkor máskor. Másrészt, ha igazán szeret, és hűséges hozzád, akkor hiába nyomulna a csajok rá. Például az én pasim is olyan, hiába nyomulna rá valaki, finoman lekoptatná. És én is ilyen vagyok. Vannak pasik akik tetszenek, biztos ő is lát csinos nőket, nem vagyunk fából, de imádjuk egymást, a szerelem, a ragaszkodás ami összeköt két embert fontosabb mint egy futó románc. Normális kapcsolatban. Mert van aki bevállalja, nem törődve a következményekkel.

Engedd el. Jó teszt lesz arra kibírja-e a kísértést. :)

2011. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó: nálunk is így van...csak ez most egy kanbuli :) Aztán nem akartam elmenni...más bulikra együtt járunk, csak ez most egy ilyen..:) És én is pont így gondolom h van egy pár érdekes csaj...és a barátom nem is néz ki rosszul..ha ketten megyünk akkor is mindig megbámulják a "ribik". Persze ő is elenged engem bulizni, mert megbízunk egymásban..csak hát akkoris..én ilyen vagyok :D
2011. jún. 23. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
mit érdekel milyen lányok vannak a buliban? neki úgyis a legszebb/legjobb barátnője van 2éve :) bízz benne, meg magadban is egy picit jobban
2011. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
14:38-as ez nagyon jól esett :) Tényleg igazad van...:) És köszi a válaszokat...inkább nem idegeskedek...érezze csak jól magát. Ha szeret úgysem csinál semmit :)
2011. jún. 23. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!