Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Soha nem leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Soha nem leszünk együtt?

Figyelt kérdés
egy éve ismerek egy srácot. sajnálatos módon nagyon jó barátok lettünk. azért sajnálatos mert később beleszerettem. így viszont nincs esélyem a barát zónából kikerülni. azzal tisztában vagyok hogy tetszem neki. majdnem le is feküdtünk. de egyrészt miattam és amiatt mert mikor látta hogy nem akarom annyira akkor mondta hogy "áh ő sem akarja mert még szűz vagyok, és legyek szerelmes legalább az elsőnél" stb stb...csak nem tudja hogy én már hónapok óta szerelmes vagyok belé...ezalatt a pár hónap alatt neki volt barátnője, és egyéb finomságok, közben minden dolgát meg kellett hallgassam, és mindegyik sztori újabb sebeket ejtett rajtam...hát ide jutottunk...mit kéne tegyek? inkább ne barátkozzak vele? vagy maradjak ugyanígy?
2011. jún. 22. 22:12
 1/3 Katryna válasza:
100%

Probalj egyszer ugy talalkozni hogy estefele legyen es biztoss legy abban, hogy nincs mas dolga...csak veled... Oltoz ki, csipd ki magad, vonzo, noies, kicsit kacer, azt a testreszedet emeld ki amirol tudod hogy neki nagyon tetszik, legy vidam...VONZI mindenben es csabisd el....eszrevetlenul, ERINTS meg kezet, karjat, valat mikozben beszelgetsz ! ez fontoss mert a masik reszerol ez annak a jele hogy kozel alltok egymashoz....csak ugy veleltlenul csinald, vagy ha mellete alsz, akkor is probald veletlenul hozzasimulni. Nyald ajkaidat mikor nez teged, ezt szeretok a pasik latni, kezed csipodre simulva vonzo mag szamukra, vagy combodon....Ruuhaban vagy szoknya blozba....netan...feszes nadrag, de akkor a top ne legyen szinten feszes...

Ha ez nem jon be, egyszeruen tard fel szived titkat elotte, dontson O !

2011. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm Neked, egyetlen válaszolóm :)
2011. jún. 22. 23:27
 3/3 anonim válasza:

Szia! :)

Az én történetem hasonló, mondhatni ugyanez. Egy évig a legjobb barátom volt, mindent elmondott, mindent meg tudtunk beszélni. Végignéztem ahogyan összejön egy lánnyal, aztán hogy beleszeret egy másikban, egy átvágja, egy pedig csak úgy volt... Minden szerelmi sztoriját nekem mondta el. Én meghallgattam, aztán meg nagyon fájt. de legalább volt vele kapcsolatom. Ez így ment tovább sokáig, most pedig fél éve együtt vagyunk. :)

Egy pasi, ha látja, hogy valaki mellette van, előbb-utóbb rájön, hogy szüksége van arra a lányra. És nem csak testileg, hanem lelkileg is. Ha meg tetszel neki, akkor meg pláne! Úgyhogy csak kitartás, és maradj meg neki barátnak. Egy idő után úgyis változni fog! Itt a nyár, most lesz időtök "barátokként" viselkedni. Ne siettess semmit. Lépni fog. :)

2011. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!