Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami vagy működne ez a dolog?

Figyelt kérdés

Munkakapcsolatban vagyok egy 30 éves török férfivel, már több, mint 2 éve ismerjük egymást. Külföldön ismertem meg, de én már az elejétől tetszettem neki, nekem pedig volt otthon barátom, tehát tabu volt nekem egészen az utóbbi egy évig. Azóta párszor találkoztunk, beszélgettünk, "akcióztunk" az ágyban. Ő nagyon szeretne velem lenni, de nem is tudom, nekem eleinte nem tetszett külsőre, de mióta jobban megismertem már kezd tetszeni. Heti kétszer 2-3 órát vagyunk együtt, mivel mindketten nagyon sokat dolgozunk.

Miután szakítottunk az exemmel kb 5-6 hónapig otthon voltam és nem beszéltünk. Most egy ideje megint itt vagyok és megint kezd teljesen belém havarodni, a pláne, hogy nekem is egyre szimpatikusabb, pedig nem lenne szabad. Ő már Német országban született és remélem nem sok török neveltetést kapott, van egy autószerelő műhelye és nagyon ért is az autókhoz.

Most fogyókúrázni akar, szerintem miattam, pedig így sem mondható kövérnek. Le akarja gyantáztatni a hátát is, oké az elfér, mert nem túl szexi a szőrös hát. És nem beszélek túl sokat németül sem és angolul sem és mégis megért, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Viszont a szüleivel lakik és ők nem akarnak magyar lányt a fiúk mellé, viszont az én családom sem akar török fiút. Nem is tudom, hogy mit csináljak, tudom, hogy nem szabadna, de mégis...:(

Mennyire elviselhető a török kultúra? (mivel én tuti nem csücsülnék egész nap otthon, nem szeretném ha bárki is eltartana, és lehet azt is meg akarná szabni mit húzzak fel)

Ajajj, ez hosszú lett, köszönöm, ha végig olvassa valaki.

20N


2011. jún. 22. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
MONNYON LE a kultúrájáról, és oké o.O
2011. jún. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős férfiról van szó?
2011. jún. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első sorban van ,hogy 30éves a csávó,de nembaj o.O
2011. jún. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg hosszú lett a szöveg, mire a végére értem elfelejtettem :D
2011. jún. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de már késő van és különben sem tudom mit kezdjek ezzel a témával, mivel tetszik, csak sok dolog áll az útban, amit valahogy rendeznünk kéne, azért is vagyok kíváncsi más véleményére is.
2011. jún. 22. 02:36
 6/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha vele beszéled meg ezt. Kérdezd, hogy mennyire hódol a hagyományoknak, kitartana-e melletted úgy is, hogy a szüleitek eleinte nem támogatják a dolgot (remélhetőleg idővel megenyhülnek). És persze, tanulj meg angolul vagy németül, nem árthat a jó kommunikációhoz, ami egy kapcsolat alapja =)
2011. jún. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nehéz, nem lehetetlen, csak nagyon nehéz.

Van/volt pár török ismerősöm, de a legjobb lány, és Amerikában élt kinn sokáig, ergo már az ő neveltetése is más.


Én a török fiúkon, akikkel randiztam, azt vettem észre, hogy bár már "világiasabban" lettek nevelve, a kulturális szakadék megvolt. Nálatok még a kommunikációs szakadék is rájön.

A török srácokból kettő féle van: amelyik ki akarja élni magát, de aztán ez is átfordul a másikba: a ragaszkodó, védelmezőbe. Mikor naivabb voltam, én is oda-vissza voltam egy védelmező, lovagias török srácért, aki csupán pár hét leforgása alatt majdnem megfojtott a figyelmével. Ha kapcsolatba kezdesz vele, készülj fel hogy mindig tudni akarja, mit csinálsz, kivel vagy, mi van veled, én a féltékenykedést se tartom kizártnak. Persze mindezt nem mindig bunkón, nem is annak szánják! De egy európai lánynak mégis más ez.


A másik: ha a szülei rossz szemmel nézik, maga lesz a pokol. Sajnos komolyan mondom. Törököknél első a család, a szűk közösség. Lehet hogy komolyra fordul a kapcsolat, de az édesanyja biztos bekavar a jövőben, erről nagyon híresek a török anyukák!


Elhiszem hogy csábító és minden bizonnyal a férfi is mindent megtesz, hogy tetsszen Neked, a kedvedben járjon, stb. De amiket írtam, mind személyes tapasztalat, és figyelembe kell venni. Nagyon sok magyar-török pár van, de függ a neveltetéstől, nyelvtudástól, és attól is, hogy hol él a pár!

Én ezek után nagyon kiábrándultam a török fiúkból, bár nem bánom, mert legalább megtaláltam a magyar párom. :)

2011. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat. Így már minden helyre tudtam magamban tenni.
2011. jún. 24. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!