Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerjem el a csaj szívét még jobban?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel tök jóban vagyok. Én nagyon bírom, de nem tudom, hogy ő bír-e engem. Minden nap csomót beszélünk neten, de suliban is megvagyunk. Egyszer 2-3 hétig nem volt suliban, és végig beszéltem vele azidő alatt. Amikor újra jött nem köszönt és csak 2-szer 3-szor nézett rám. Még aznap megkérdeztem, hogy miért csinálta ezt. Azt mondta, hogy amikor meglátott elkapta egy furi érzés és hevesen kezdett el verni a szíve és ezért nem akart rám nézni.

Szerintetek tetszem neki?

Adjatok pár tippet, hogy még jobban tetszhessem neki.

Csak normális választ kérek, mert fontos.


14/F


2011. jún. 21. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár nem lehet átlátni a helyzetet teljesen így, de szerintem szerelmes beléd. :)
2011. jún. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szentem nem egyszerűen tetszel neki, hanem egyenesen beléd van zúgva, csak még túl éretlen hogy felfogja mit érez
2011. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez tutira beléd van zúgva, csak fél, vidd el valahova, és akkor jobban összemelegedtek.
2011. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jó és ezek szerint tényleg belém zúgott. Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!