Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyerjem el egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerjem el egy csaj szívét akinek van pasija?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jóban vagyok, de nem tudja, hogy tetszik nekem én meg nemtom, hogy én tetszem-e neki! És van egy srác akivel egy hajszál választja el attól, hogy járjanak egymással. Mit tegyek? - egy 13 éves -
2011. ápr. 14. 23:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
13évesvagy ! menj aludni ! holnap iskola !
2011. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Funktasztikus ***** válasza:
annál tahóbb dolgot nem tehetnél-.- gondold már magad a pasi helyébe ha egy kis féreg a bnödet furnáá.....meg am is ha azt a pasit otthagyná mi a biztositék arra hogy téged nem fog másért?
2011. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Én is 13 vagyok és nekem már sikerült nem egyszer...

Először bókolj a csajnak és ha örül neki és ő is szépeket mondd neked vagy csak olyan szerelmesen néz(nem úgy mint másokra), vagy sokszor piszkál ezek 76%-ban arra utalnak hogy tetszel neki.

Aztán nézdd meg a másik csávót hogy mit csinál vagy hogy hogy néz ki és az alapján feltudod mérni hogy milyennek kell lenned, hogy kell öltöznöd szóval hogy milyen típusú fiúkat szeret az a csaj.

Sok sikert. :) (nekem sikerültek az ilyen merényletek)

2011. ápr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Utólsó 13 évesen mit akarsz jóhogy nem 40 csaj húzol fel bameg :/
2011. ápr. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

menne az is :P (13-mas)

Hát most már merészebbek a lányok a sulinkba is és páran bevallották hogy tetszem nekik :D

Szóval akár a 40 is meglehet

és ..l.,

2011. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
xD inkább menj vissza WoW-ozni :)
2011. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Eddig 1 normális komment volt -.- (13 éves-é)
2011. ápr. 16. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ezt b*szatd mert nem szerem a WOW-ot meg xboxozok :P (13-mas)
2011. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg nagyképű volt ez a 40 .. Kikapcsolod a gépet utána meg mész, azt lego-zol.. Mindegy, nem is megyek bele. A mostani kiscsajokat könnyem meglehet szerezni. Nem kezdek el tanácsokat osztogtatni, inkább válaszolj arra, h hány éves vagy.. Hosszabb, tartósabb kapcsolatot akarsz, vagy csak jó lenne vele lenni? meg amit gondolsz. minnél több , annál jobb. A kérdésedre reagálok még annyival, hogy ne tervezz hosszútávra, nagy boldogságra. Mert ezeknél a mostaniaknál főleg, nemfog sokáig tartani. Persze rajtatok múlna, De ne éld bele magad.
2011. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neazért,de 13 évesen szerintem örülhetsz h feláll max a kuksid :D
2011. ápr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!