Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nyerjem el egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyerjem el egy csaj szívét akinek van pasija?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel jóban vagyok, de nem tudja, hogy tetszik nekem én meg nemtom, hogy én tetszem-e neki! És van egy srác akivel egy hajszál választja el attól, hogy járjanak egymással. Mit tegyek? - egy 13 éves -
2011. ápr. 14. 23:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ne állj egy kapcsolat útjába :/ 13 évesen még nem veszítesz semmit... rengeteg hal úszik még a tengerben ;)
2011. ápr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én 13 évesen még az udvaron játszottam :S


Azt már eltervezted mikor lesz a szex vagy valaki mással megvolt?

Esetleg nincsenek barátaid? Láttál te már focilabdát? Esetleg dobókockát? Érted hogy miről beszélek?


Jesszus.

2011. ápr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

persze, olyan nagy csődörök a mai fiatalok...nagy dicsőség minél több csajszit felhúzni, mi? kívánom h rohadjon le a kiskuksid....grat hozzá.

am meg kíváncsi lennék, hogy a hozzád hasonló kis 11-14 évesek mennyit tanulnak, és milyen jól teljesítenek az iskolában. tele van veletek a westend minden nap, hányok tőletek -_-"

2011. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

14 vagyok, és szerintem is nem vagy elég idős ahoz, hogy "csajozz" nem is illendő ez a szó...Ez a duma... hogy:

"nekem legalább van csajom... " stb.. ezek szerintem olyan szánalamasak, egy nőt nem lehet birtokolni....ráadásul ma már annyi a komolytalan fiú,hogy szerintem arra többen mennek aki komoly. hagyd még az ilyen dolgokat..Ja.. és szex...PFFF... majd ha 18 leszel... és ezt nem véletlenül mondják....még összeszedsz vmit...na mind1.. szerintem is maradj a barátoknál, és ezt nem szemétségből mondom..

2011. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szerkesztem: Ma már annyira komolytalanok a fiúk.
2011. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!