Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen, hogy tegyem jóvá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy egyszer az én hülyeségeim miatt elhagy a világ legédesebb lánya...:/ sokszor volt, hogy megbántottam...:/ ma például azzal, hogy olyat mondtam neki hogy egy másik lány ment el az ablak elött és hogy milyen lenne ha akit szeretek közel lakna...mert ha összeveszünk, nagyon rossz, hogy nincs a közelemben, hogy átmehessek és bocsánatot kérjek személyesen...:/ 1 órára lakik tőlem csak. Az nem sok, csak ha már nagyon hiányzik eléggé rossz tud lenni mint például most:/ Tudom hogy ilyet hülyeség volt mondani főleg úgy hogy nem bízott bennem, és nagyon féltékeny, most aztán főleg:/ De én nagyon szeretem őt és nem kell nekem más SOSEM kell csak is ő. 9 hónapja vele vagyok és végtelen időkön át vele akarok élni. Ezt nagyon komolyan gondolom. Egyszerűen oda vagyok érte. Teljes mértékben. mindent megadok neki, meg próbálok is. Tudom, hogy most nagyon megbántottam, láttam is sírni és nagyon rossz volt:/ Azt mondta gondolkodik hogy elhaggyon...de aztán mondta hogy nem fog mert nagyon szeret engem. Én is nagyon szeretem , ő a mindenem sosem szerettem így még senkit és nem hiányzott így még senki ezen a földön. Hogy nyugtassam meg vagy mit tegyek? Nem akarom elvesztíteni. Normális választ légyszi. És sosem csaltam meg és nem is akartam meg nem is fogom, nem is akarom sosem mert őt szeretem csak, az életemnél is jobban. 18/L
2011. jún. 20. 02:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nagyon félek hogy egyszer az én hülyeségeim miatt elhagy a világ legédesebb lánya...:/ a végére pedig azt írtad, hogy 18/L. akkor ez most hogy is van?
2011. jún. 20. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő is lány én is nagyon szeretem őt és kell nekem örökre$
2011. jún. 20. 02:35
 3/15 anonim ***** válasza:
hmm. jobb ötletem nincs akkor, mint hogy beszéljétek meg. hívd fel telefonon, vagy neten írj neki, de élőben a legjobb. 1. válszoló voltam
2011. jún. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De ti jártok is?
2011. jún. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen személyesen mostantól jobban fogom éreztetni vele- Most hülye voltam...és tudja hogy szeretem, csak még jobban fogom mutatni. Köszi hogy normális választ irtál:)
2011. jún. 20. 02:51
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen 9 hónapja együtt vagyunk, járunk.
2011. jún. 20. 02:51
 7/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

9 hónapja együtt vagytok és még nem tehes? Ezt hogy csináltátok, illetve hogy nem csináltátok?


Nekem minden csajom 2 napon belül már jelezte hogy jön a baba. Van is annyi gyerek az udvaron mint a nyúlsz@r.

Itt szaladgálnak a purdék:D

2011. jún. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
mocskos b_uzik! mocskos bu_zik! mocskos buz_ik!
2011. jún. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél ennyire papucs,csajszi!NEm szeeeexi
2011. jún. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!