Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez már sok! Hogyan tegyem hogy jó legyen? örülök hogy ilyen rendes, meg ő akar mindent fizetni de én nem! Esetleg vehetném a kaját, de azt hogy? Nem akarom magammal cipelni? Vagy esetleg fizesek ott amiket kiprobálunk stb?

Figyelt kérdés

Na a lényeg, a párommal nyáron mennék nyaralni, ő mondta hogy fizet mindent, nekem semmit, még csak pénzt sem kell vinnem!De valahogy nekem kellemetlen is lenne, hogy na mindent ő én meg semmit!

Meg ő sem egy nagyon gazdag fiú, keservesen megdolgozik a pénzért, de ő azt mondja nem érdekli mert neki ez sokkal jobb mint hogy hülyeségekre elköltse!

De mit gondolnának a szülei is rólam, hogy kihasználom, és ők sem gazdagok jobban örülnének ha neki adná szerintem!

Mit tegyek?

17/L 22/F

4éve vagyunk együtt!


2010. máj. 22. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mond el neki azt amit ide írtál. És azt is, hogy akkor te nem mész el ameddig te sem fizethetsz.
2010. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
meg kell osztani mindent. pl te fizeted a kaját, ő meg a szállást. ennyi.
2010. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám...:)

Megértelek, hogy kellemetlenül érzed magad..., de ha azt vesszük te meg még nagyon fiatal vagy, hogy önálló kereseted legyen...meg ő a fiú:)

És ha szívesen költ rád, akkor ne érezd magad rosszul...

Vagy beszéljétek meg, hogy legalább egy-két dolgot te fizetsz...még ha apróságokat is:)

19L

2010. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
4 év után simán elfogad6od ha őszintén szereted ...
2010. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Drága lányok!

A felelősség persze nagyrészt a papucs férfiaké. De nem tudom elképzelni, hogy annyira ellenkeznétek neki...

Valójában legbelül nagyon is örültök, hogy "kitartottak" vagytok. Nem?

Nem rossz érzés "kitartottnak" lenni? Na jó, persze cserébe van egy "nagyon jó" kapcsolatotok, egy papucs, akit úgy irányítotok, ahogy akartok. Persze.

És nem szar ezzel a papuccsal ágyba bújni?

2010. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Miért lenne papucs??Egyáltalán nem az!
2010. máj. 22. 10:07
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem látod be, hogy papucs?

Annyira élvezed a kis nyúlós taknyot, amit ketten csináltatok, boldogan elúszkálsz benne, a szemedet meg nem mered kinyitni.

Elismerem, hogy tényleg lehet kib.szottul szeretni egy lányt, de azért...

Ha felmerült benned a kihasználással kapcsolatos kérdés, akkor nyilván te is hunyó vagy az egészben.

2010. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Miért lenne papucs egy olyan pasi, aki meghív valahova és ő fizet. Neked fogalomzavarod van. A papucs az, akinek nincs önálló véleménye, mindenre bólogat, és lihegve várja, hogy mit kér tőle a párja. Aki meg fizet, az rendes és van pénze. Egyébként én sem engedném, hogy mindent ő fizessen, mert kicsit furán érezném magam. Ez nem arcoskodás. Kérdező! A helyedben megpróbálnék egy-két dolgot fizetni, pl. egy vacsi, fagyi, reggeli kávé stb.
2010. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%

"és lihegve várja, hogy mit kér tőle a párja."


Miről beszélünk? Megveszi? Megveszi. Íme, itt az irányított férfi tökéletes példája.

2010. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

10:06...



Egy 17 éves lány, akit a barátja elvisz nyaralni...miért lenne már kitartott???


Egy 35 éves "nő", aki 10 éve nem dolgozik, nem csinál semmit...nah...az kitartott...a férje pedig papucs...

Jó nagy nyomorék vagy...

pff nem tartja el a barátja...nem élnek együtt...

De nyilván te papucs vagy...jól átb@szták a fejed és most így éled ki magad...:) semmi baj...:)

2010. máj. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!