Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez már sok! Hogyan tegyem hogy jó legyen? örülök hogy ilyen rendes, meg ő akar mindent fizetni de én nem! Esetleg vehetném a kaját, de azt hogy? Nem akarom magammal cipelni? Vagy esetleg fizesek ott amiket kiprobálunk stb?

Figyelt kérdés

Na a lényeg, a párommal nyáron mennék nyaralni, ő mondta hogy fizet mindent, nekem semmit, még csak pénzt sem kell vinnem!De valahogy nekem kellemetlen is lenne, hogy na mindent ő én meg semmit!

Meg ő sem egy nagyon gazdag fiú, keservesen megdolgozik a pénzért, de ő azt mondja nem érdekli mert neki ez sokkal jobb mint hogy hülyeségekre elköltse!

De mit gondolnának a szülei is rólam, hogy kihasználom, és ők sem gazdagok jobban örülnének ha neki adná szerintem!

Mit tegyek?

17/L 22/F

4éve vagyunk együtt!


2010. máj. 22. 09:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2%
De azért jó, ha mi fizetünk, mi csajok? ;)
2010. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs szükségünk arra, hogy Ti fizessetek. Nem érted? Erről beszélünk már pár perce. Nekem van fizetésem, eltartom magam. Nincs szükségem se a Te pénzedre, sem a pároméra. De nem utasítom vissza, ha ő akar fizetni, mert ő is keres és ezt egyébként is így illik. Attól még nem vagyok kitartott és nem papucs a párom. Sőt, egy belevaló , magabiztos pasi. Akkor most szerinted ki is a papucs? Nézz utána a neten!!
2010. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hát nemtom ki h van vele de én megalázónak érzem ha a csaj fizet (természetesen nem egy S-Mercedesre gondolok)

21f

2010. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!