Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek mást vagy ne?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt épp terveztem vele sétálni menni mikor megtudtam hogy jövöre gimnáziumba megy ami 150km re van otthonától és hétvégén csak 2-3 napra fog hazajönni,és ha el akarok hozzá menni az is + 25km re van tolem!!! én 17 leszek,ő pedig 14 elmúlt.


hagyjam őt keressek mást mert ez szerintem nem fog muködni ha komolyabb kapcsolatott akarnánk....???


én is csak hétvégén vagyok otthon(suli)most mindketten otthon leszunk nyáron de nemtudom szeptembertol mi lesz?


2011. jún. 18. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szönetekben=szünetekben.
2011. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen ez a Németország telibe talált, én itt vagyok a pasim (aki még nem teljesen a pasim, de ez hosszú) ő 380 km-re lakik.
2011. jún. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!