Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 22 éves ő 15 éves. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 22 éves ő 15 éves. Érdemes ilyen kapcsolatba bele vágni vagy keressek mást?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! Konkrét esetem van.. ő lesz az idén 16 éves én leszek 23 éves... De majdnem egyforma a gondolkodásunk, csak ott van az hogy ő még fiatal lány.. És én eleve az idősebbekre bukok !!Én felvidékről vagyok távolság ő meg Budapest !! Valaki valami hozzáfüzést ???
2010. okt. 23. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Én nem vágnék bele mert egyrészt írod, hogy az idősebbekre buksz, másrészt a távolság meg a korkülönbség gondot okozhat.


21/L

2010. okt. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az én párom előttem szinte csak 1-2 évvel idősebbekkel volt. Azonban én megjelentem az életében 16 évesen, amikor ő 24 volt. Ennek már 5 éve. Azóta is együtt vagyunk boldogan :) Nem számít a kor, ha a gondolkodásotok azonos. Lehet, hogy ritka az érett, felelősségteljes fiatal lány, de szerintem te is egy ilyennel találkoztál. Itt egyedüli negatívum a távolság... De hidd el, nem feltétlen jobb az a kapcsolat, amikor egymás szájában vannak a hét minden napján! Én is csak hétvégén tudok érdemben a párommal lenni. Úgyhogy.. én azt tanácsolom, hogy hallgass a szívedre!

21/L

2010. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Idén te 23, ő 16 lesz. Három év múlva pedig te 25, ő 18.


22L

2010. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:03

Szeretem az okos lányokat. Leszel a feleségem?

2010. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egy nagy Danke a válaszokért.. Szeretem az olyan okos lányokat én is akik tudnak számolni :DD
2010. okt. 23. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdemes.
2010. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen kapcsolatom, kb. ugyanolyan idős voltam, mint most te, és a csaj is ilyen fiatal volt (mondjuk kinézett simán 20-nak). Nem működött, nem a korkülönbség miatt, hanem a távolság miatt. Szerintem ne vágj bele, mert nem lesz hosszú életű. FGF
2010. okt. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11:06!

Írj privit és megbeszéljük!

2010. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a korkülönbség egyáltalán nem zavaró (vagyis szerintem) az életkor csak egy szám. Ami belül van az teljesen más. Viszont a távolságot nem mondanám pozitív dolognak. Ha úgy érzed meg tudnátok oldani, hogy minimum hetente találkozzatok akkor talán nem olyan gáz. (vagy rajtatok múlik meddig bírjátok ki egymás nélkül) De ha a távolság miatt nagyon ritkán jönne össze a találkozás, akkor előbb utóbb az egyikőtök úgyis meg fogja unni:/


15/L

2010. okt. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!