Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem talál magához illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál magához illő lányt?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 175 cm magas , zöldeskék szemű, sötétbarna hajú, szemüveges , férfias, jóképű fiút. Főiskolára készül. Sportosan öltözik,nem divat őrült. Intelligens,okos, komoly gondolkodású, mindenről el lehet vele beszélgetni.Őszinte , becsületes, egyszerű.
2011. jún. 18. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mikor olvastam kezdtem azt hinni hogy vki rólam írt, aztán láttam a helyet... :D

Egy cipő, én sem tudom mi a gáz. Még egyszerű sem vagyok.

A barátok meg nem segítenek, nekem is rengeteg van, de mégis hogy segíthetnének?

"csáó! Itt ez a csaj, ismerkedj vele"

"Ismerek egy lányt, biztosan tetszel neki..."

Nem segítenek.

2011. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Hogyan segíthetnek a barátok?"

Itt senki nem néz "Így jártam anyátokkal"-t? Nem ismeritek az "Ismered Tedet?" című játékot? =DD Na pl, úgy is tud egy barát segíteni ;)


Egyébként a lányok szeretik, ha egy fiúnak van humorérzéke. Én sem kezdenék ki egy folyton komoly sráccal, mert nem érezném magam teljesen felszabadultnak mellette. Imádok nevetni, és szeretem, ha párom meg tud nevettetni, és viszont. A nevetés/mosoly sok problémát képes megoldani.

Mellesleg máshol is lehetnek még gondok, amik nincsenek feltüntetve és most nem jut eszembe. De láthatatlanul/ismeretlenül ezt nem lehet megítélni. De a megadott paraméterekkel nincs gond.

2011. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Neki is van humorérzéke , viccelődni is szokott :-)
2011. jún. 18. 19:24
 14/14 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy csak annyi a "gond" , hogy nem találkozott még ilyen lánnyal :-)
2011. jún. 18. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!