Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mért csinálja velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mért csinálja velem? Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Èn egy 21 éves lány vagyok. Tegnap délután a párommal megbeszéltük hogy majd este beszélünk msn-en. Beszéltünk is. Egyszercsak közli hogy kocsival el kell vinnie a húgát valahova. Ma már nem lesz msn-en de telefonon késöbb hív. Vártam a hívását negyed11-ig és utána írtam neki egy sms-t hogy már elálmosodtam majd holnap beszélünk. De nem válaszolt rá vissza. Most ez mit jelent?
2011. jún. 18. 07:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Lemerült a telefon,elromlott,kikapcsolt.el lopták,ő is elálmosodott.nemvolt térerő, elállítódott STB.
2011. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben mindig mérges vagyok, és csak akkor nyugszom meg, ha van rá elfogadható magyarázata a páromnak.
2011. jún. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennek több jelentése is szokott lenni.

1. Vagy elhagyta a telóját.

2. Vagy elfelejtett hívni.

3. Lehet, hogy nem volt pénz a telóján.

4. Offline-ba volt.

5. Ha írtad, hogy lefekszel, akkor gondolom azért nem írt vissza, mert nem akart felkelteni.

6. Ez a legutolsó, amire gondolok, hogy rossz a kapcsolatotok, s ezért inkább kerül téged. De mi itt Gyk-n nem ismerünk téged, vagyis nem tudjuk, hogy milyen a kapcsolatotok, s így nagyon nem tudunk segíteni.

2011. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
könyörgöm....te irtad neki hogy majd holnap beszélünk...akkor meg min vagy felháborodva?!irtad volna azt hogy megyek aludni drágám,de hivj nyugodtan akkor majd.
2011. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg... Te írtad, hogy "holnap beszélünk". Nyilván azt feltételezte, hogy lefeküdtél aludni. Nyílván nem fog hívni sőt SMS-t írni sem mert nem akar felkelteni.
2011. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamóca.. ***** válasza:

egyáltalán minek kellett volna hívnia vezetés közben, de ez mindegy.

azért ettől nem dől össze a világ. nem biztos hoyg bármi is történt atelefonnal, de a világ akkor sem dől össze. nem volt ideje, kedve, ennyi. aztán írtad neki h majd holnap, hát nem írt visza mert azt hitte már alszol.

2011. jún. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Épp dugott valakit mikor hivtad :)
2011. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!