Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha rendszeresen csókolóztok egy fiúval, akkor már jártok vele?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés, tudom, de a helyzet sem egyszerű számomra. Van egy lány, aki nagyon tetszik nekem, szerintem én sem vagyok közömbös számára, de nem tudom hova tenni a vele való dolgot...

Nem találkozunk ugyan mindennap a vizsgaidőszak miatt, de ha találkozunk, akkor mindig sokat beszélgetünk, rengeteget csókolózunk, stb..

Hogyan lehet kideríteni, hogy mit érez/érez-e valamit irántam? (ő 26 én 27 vagyok)

Azt mondta kb. 2 hónapja, hogy nemrég ért véget egy kapcsolata, és nem biztos magában, nem biztos, hogy bele szeretne vágni egy kapcsolatba. Az elmúlt 2 hónap alatt nem történtek "komoly" dolgok, de jó lenne tudnom, hogy érdemes-e "kivárni" vagy sem. Persze, eszembe jutott, hogy rákérdezzek, de attól félek, hogy ezzel "felborítom a kártyavárat", amit nehezen felépítettem....


2011. jún. 18. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd most egy ideig, mert belekényelmesedhet ebbe a kapcsolatba: "hm, találkozom hébe-hóba egy fiúval, smárolgatunk, elvagyunk" - gondolom, te többet szeretnél, igaz?

Ha nem keresed egy ideig, akkor úgyis fog keresni előbb-utóbb, ha pedig nem fog keresni, akkor annyit is ért számára a dolog, nem érdekled, szóval nem kell vele foglalkoznod.

Az pedig, hogy a csók járást jelent-e. Nem, sajnos, pedig így kéne lennie, de hát ez már csak egy hollywoodi mese: "amikor először megcsókolt, az volt a pillanat, amikor tudtam: ő kell" - nos, a valóság ennél sokkal profánabb.

2011. jún. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szeretne Veled lenni akkor nem érdemes több energiát pazarolni rá. Kérdezd meg, hogy mégis mit várhatsz tőle, milyen jövőt lát ebben a "kapcsolatban".
2011. jún. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A csókolózás nem jelent semmit. De most őszintén, felnőtt ember vagy, ha itt az oldalon azt mondjuk, hogy ne ne várj, akkor többé nem találkozol vele? És amúgy ha ő tetszik, akkor mit vesztesz vele, ha vársz és hagyod alakulni a dolgokat és nem türelmetlenkedsz? Ha kornak 10-zel kevesebbet írtál volna könnyebb lenne elhinni, ennyi idősen tudnod kéne, hogy nem eszik olyan forrón a kását...
2011. jún. 18. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:23


Köszönöm a válaszodat, de komolyan. Eddig mindig szégyennek éreztem, hogy én keressek egy fiút, ha nem keresett egy darabig, akkor legfeljebb magamban sírdogáltam, az eszembe se jutna, hogy arra vár, h én keressem. Úgy gondoltam, hogy meggondolta magát és biztos talált másik lányt. Itt kezdődnek a férfi-nő félreértések azt hiszem....

2011. jún. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy a csókolózás nem jelent semmit? Te jó ég!... Én nem csókolóznék olyannal akibe nem vagyok szerelmes...


20/l

2011. jún. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolso.itt nem a szerelem van firtatva.a pasinak tetszik tehát szereti de nem járnak...
2011. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek: köszönöm.... de nem meredek nem keresni? akkor meg biztosan felhívna, hogy haragszom-e rá, stb...
2011. jún. 18. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg van akkor az ok hogy nemrég ért véget egy kapcsolata.És addig nem akar magának senkit amíg el nem felejti volt barátját teljesen.Még kell neki egy kis idő.Addig találkozhattok hogy megszokja hogy te vagy vele és ne is gondoljon az exére hanem rád gondoljon.Még egy kis idő és majd magától fogja mondani ha kapcsolatot szeretne.De addig legyél vele megértő.
2011. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, hogy komoly kapcsolatot szeretnél vele. Adsz neki időt, gondolja át a dolgot. És ne hívd egy darabig. PL 2 hétig. Fogadsz velem, hogy hívni fog.


Kicsit érezze meg, hogy elveszíthet.


22/L

2011. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!