Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit csókolóztok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit csókolóztok a párotokkal?

Figyelt kérdés

csak szeretkezésnél vagy mindig amikor találkoztok?

és mióta vagytok együtt?

kort,nemet is légyszi! :)

tudom hogy már volt ilyen kérdés de én minél több válaszra kiváncsi vagyok:)


2011. szept. 22. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan,nem csak szeretkezésnél. 4 hónapja. 21L
2011. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

22/l

Mi, ha találkozunk, csak puszit adunk egymásnak. De egyébként nagyon csókolózós fajta vagyok, ő nem annyira. Sokat csókolózunk, de mivel ő nem tudja elképzelni a csókolózást szex nélkül, ezért sokszor szexbe torkollik a csókcsata. :)

2011. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
22/l vagyok, nem írtam, három éve vagyunk együtt.
2011. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi nektek,ment a zöld kéz;)

pedig olyan jó az is amikor csak csókolóztok,legalábbis nekem az is van hogy elég *.*

2011. szept. 22. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózni ritkábban, viszont a puszi az mindig van, egy napjában akár hányszor összetalálkozunk(és ezt nem a találkákra értem,hanem fürdőben,konyhában mikor kiegyünk és a másik ott van, vagy simán odamegyünk a másikhoz akármit is csinál s kap 1 puszit. 2 éve vagyunk együtt,1 hónapja költöztünk össze. 24L 25F
2011. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nem csokoloztunk mert beteg volt, még nem gyogyult meg teljesen :( ezért most csak puszik vannak. Már nagyon hiányoznak a csokok. 15/F
2011. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sokat, de ritkán találkozunk. Mostanában már nem mindig örülök neki, mert ő általában tovább szeretné folytatni, nekem viszont elég lenne csak a csók is. Volt is már vitánk ebből. :( 5 éve vagyunk együtt. 25/L, 23/F
2011. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokat:)

Amikor találkozunk amikor elválunk, és közben sokszor:)

Olyan jó, sajnos mostanság egy héten egyszer tudunk találkozni, akkor is csak egy estére szóval am. is kivagyunk már éhezve :D

2011. szept. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1 éve vagyunk együtt, és szerintem elég sokat :) meg főleg 1-1 szájrapuszi, az mindig :) találkozásnál, bucsuzásnál hosszabban, meg sokszor csak úgy is ránkjön még szerencsére :) de nyilvánosan visszafogjuk magunk, akkor inkább csak puszik, kettesben csók :) többször megesett hogy kéne kajálnom, vagy borotválkozni akartam, vagy ilyemi, kettesben voltunk, és hát nem álltunk meg egy rövidke csóknál :)

22/f

2011. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
11 hónapja vagyunk együtt,ha találkozunk, akkor először puszi, később ha 2esben vagyunk akkor elég sokszor, és hosszú ideig(van mikor 30 percig is) elég fárasztó, de jó érzés:) szex még nem volt. 17f
2011. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!