Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny LÁNYOK! Hagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny LÁNYOK! Hagy lehet ennyire féltékeny egy lány?

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideje vagyok együtt a barátnőmmel és a kezdetek óta nagyon de nagyon féltékeny! Ha beszélek egy csajjal MSN-en van Fb-n rögtön hátradöl megnézi ki az és utána megkérdezi ki ez a csaj? Ha haívnak haverok sörözni, akkor mindig megkérdezi h jöhet-e és mikor haza érek megkérdezi rögtön és csajok voltak? Én már rá kérdeztem, hogy miért csínálja ezt, erre ő azt mondta, hogy tudja milyen helyes pasi vagyok és biztos leszólítanak a csajok! Meg, hogy mikor együtt megyünk valahova állandóan azt figyeli, hogy melyik csaj néz engem és ha néz akkor mindig szorosan át ölel ezt megfigyeltem! Okot nem adtam rá, hogy féltékeny legyen, az tény h több csaj ismerősőm van mint pasi! Mit csínáljak h változzon ez a helyzet? F\21
2011. jún. 17. 12:22
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

a párom sose megy el nélkülem a barátaival, persze sokat nyüstölöm hogy menjen, néha sikerül rávenni, de kell a szabadság:P

elmesélte h a sulijából kikkel kavart, és szivenmszerint kicsinálnám az összes csajt, amint meglátom:DD mellesleg ő is inkább lányokkal barátkozik, haverja is csak 2-3 van

szerintem mindn kapcsolatba kell egy kis féltéékenyég, de egyszer vidd magaddal, hogy lássa, hogy nem csinálsz semmi rosszat:P

18/L

2011. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"de egyszer vidd magaddal, hogy lássa, hogy nem csinálsz semmi rosszat:P "


Ó már majd még ő fog bocsánatot kérni és megalázkodni azért, mert el merészelt menni a haverjaival valahová, ahol esetleg még szóba is állt egy két csajjal. Szerintem itt az lenne az egyetlen helyes megoldás, ha ilyen követ el, hogy átveszi a jakuza módszert és bocsánatkérése jeleként átcsúsztatja a kisujját egy papír zsebkendőben.

Továbbra is születnek az értelmes hozzászólások. Azért is menj el a haverokkal, vagy egyedül. Ha ez nem tetszik neki, idegeskedjen csak. Majd rámegy az egészsége és akkor elgondolkozik.

Egy kapcsolat alapja a BIZALOM. Erre épül minden. Hiába azonos az ízlésük és a gondolkodásul, ha nincs bizalom. Az az embernek van valakije és szereti, hozzá tartozik az is, hogy hagyom, hogy élje a saját életét, mert tudom, hogy nem fog félrek.rni másokkal, hiszen én vagyok neki a legfontosabb. De úgy látom kevesen osztják ezt a nézetet.

2011. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 napietus ***** válasza:
hárja, kedves utolsó, azt hiszem itt is ketten maradtunk normális gondolkodásúak. a többinek kutya való, nem pasi/nő.
2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Eddig azthittem, hogy en vagyok betegesen feltekeny amikor neha zavar ha a parom ha jon a sulimba es nem talal engem akkor megy a tobbi lanyismerosehez beszelgetni, akikrol gyakran hangoztatja, hogy milyen jol neznek ki, vagy amikor ha osszeveszunk a legjobb baratnomnek panaszolja el... ez, hogy lemesz sorozni nelkule az semmi, baratomat elengedem szorakozo helyekre is egyedul, vagy barataival...:D szerintem tenleg nem normalis, en azert mar eleg sulyos esetnek tartom baratnodet, ha megnezni a beszelgeteseidet. 17/L
2011. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én nem szállnék be ebbe a menjen vele ne menjen vele vitába.

Megpróbálom kicsit más szemszögből megfogni a dolgot. A barátnőd mindig ilyen volt vagy csak most lett ilyen az elmúlt egy évben? Mert ez egyáltalán nem mindegy 21 éves vagy és szerintem ő is ennyi lehet 6 év ilyenkor rettentő hosszú idő. Azért írom mert hasonló cipőben jártam én is bár mi 5 évig voltunk együtt és én mentem egyetemre. Egyetemre jársz gondolom ő nem vagy nem oda. Biztosan tart attól, hogy úgy érzed nem éltél mert csak vele voltál eddig, az egyetem meg ugye teljesen más. Valószínű attól fél, hogy itt majd rájössz milyen is az ''igazi'' élet és, hogy ő majd nem lesz elég neked. Kevés az önbizalma ez biztos és az is, hogy a kirohanásai miatt te is távolodsz tőle amit lehet még nem vettél észre, de ez így már egy ördögi kör. Próbálj meg beszélni vele ültesd le és kérdezd meg mitől fél ennyire, de ne veszekedjetek. Erősítsd az önbizalmát. Nem hiszem, hogy 6 évig ilyen volt mert azt nem bírtad volna, de lehet tévedek... Ha meg nem változik akkor fogadd el ilyennek vagy lépj tovább nem biztos, hogy nektek van így közös jövőtök nem hiszem, hogy neki így annyira jó meg ugye neked sem.



21/L

2011. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Mennyi féltékeny lány te jó ég!!!

Kedves kérdező, gondolom, hogy szereted, de ezt muszáj megoldanod vele, mert enyhén szólva dúrva, amit művel, még akkor is, ha amúgy egy főnyeremény a leányzó.

Sztem egy bizonyos fokig élvezhető, ha féltékenyek az emberre, mert ez kicsit ilyen tudatalatti dolog és ugyan azt jelenti, mintha azt mondaná, hogy szeretlek, nagyon ragaszkodom hozzád és nem akarlak elveszíteni és amikor szegények ezen még stresszelnek is az még plussz felerősíti ezt, DE a "hol vótáá? Micsinátáá? Hány lány volt" dolog már nálam kiverné a biztosítékot és talán még el is hagynám érte, főleg, ha ilyen elmebeteg módon adja elő, hatalmas hisztériaromokkal tarkítva. 22/F

2011. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem csak az a megdöbbentő, hogy mennyi féltékeny lány van, hanem azt írják, hogy elengedem/nem engedem el a barátom valahova. ÉN AKKOR ÉS ODA MEGYEK, AMIKOR ÉS AHOVA ÉN AKAROK!
2011. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

18:02!

Jogos, ezt privilégiumot fenntartjuk magunknak!

2011. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Örülj neki, én össze tenném a nem létező hét kezem és lábam ha az enyém is féltékeny lenne...

Nem vagyok valami helyes én is tudom, de így, hogy nem féltékeny, az az érzésem, hogy nem tart annyira se jó pasinak, hogy rajta kívül bárkinek is bejönnék....


20F

2011. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Nemigazán fog változni a dolog, ha ilyen a természete, akkor maximum elfolytja, de megváltozni nem fog.



Nah de a válaszokat olvasva fogtam a fejem, én nő vagyok, de mi az, hogy elsem engedi valamelyik csaj a barátját a haverokkal sörözni? Mintha kötéllel lennétek a pártokhoz hozzákapcsolva. Az embereknek (lányoknak is!) szükségük van külön töltött időre, más társaságban, más környezetben. Ha nincs bizalom igazi kapcsolat sincs. Ha a párom sörözni megy, a barátnőmmel mi is programot tervezünk. Pedig helyes a párom, de eszembe se jut, hogy azon aggódjak kivel csalna meg.

2011. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!