Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny LÁNYOK! Hagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny LÁNYOK! Hagy lehet ennyire féltékeny egy lány?

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideje vagyok együtt a barátnőmmel és a kezdetek óta nagyon de nagyon féltékeny! Ha beszélek egy csajjal MSN-en van Fb-n rögtön hátradöl megnézi ki az és utána megkérdezi ki ez a csaj? Ha haívnak haverok sörözni, akkor mindig megkérdezi h jöhet-e és mikor haza érek megkérdezi rögtön és csajok voltak? Én már rá kérdeztem, hogy miért csínálja ezt, erre ő azt mondta, hogy tudja milyen helyes pasi vagyok és biztos leszólítanak a csajok! Meg, hogy mikor együtt megyünk valahova állandóan azt figyeli, hogy melyik csaj néz engem és ha néz akkor mindig szorosan át ölel ezt megfigyeltem! Okot nem adtam rá, hogy féltékeny legyen, az tény h több csaj ismerősőm van mint pasi! Mit csínáljak h változzon ez a helyzet? F\21
2011. jún. 17. 12:22
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
igazából ez az MSN-es dolog mostanában jött mert h első éves vagyok és hát anyagok vizsgák, szal csak a sulival kapcsolatos dolgokat beszélem meg velük!
2011. jún. 17. 12:42
 12/30 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy 16 éves a barátnőd.
2011. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
24%

Én is féltékeny vagyok a pasimra, csak én magamba fojtom és nem teszem szóvá. Én is nézem, hogy kivel msnezik így fél szemmel, fiúval vagy lánnyal, de nem hordom le érte, szóvá se teszem, csak figyelem. Főleg az exe irritál, mert az meg ott ólálkodik körülötte, és ilyen apró dolgokkal próbál mindig képben lenni, csak ő szerintem észre se veszi, de a munkájából kifolyólag rengeteg embert ismer meg fiút-lányt vegyesen.

Én spec tök hálás lennék, ha semmilyen exével nem tartana kapcsolatot, a lányismerősei mind bűnrondák lennének, vagy házasok, és mindig megerősítene benne, hogy én vagyok az első. Ha ezt erősen éreztetné, szerintem nem félteném, mert soha senki másra nem voltam féltékeny csak rá.

Sörözni amúgy nem szoktam menni vele, csak ritkán, de ha akar nyugodtan elmehet barátaival, az ilyesmi nem zavar.

20L

2011. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 napietus ***** válasza:
ne haragudj, de a barátnőd egy hisztis pics@. én sosem csináltam ilyeneket, Te meg nem tudom, miért tűröd (nem, a "mert szeretem" nem jó válasz).
2011. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
ő is magában tartja de akkor látom rajta h valami nem stimmel szal érdekes, elhagyni nem fogom mert szeretem és jó vele csak ez egy kicsit zavar!
2011. jún. 17. 13:33
 16/30 napietus ***** válasza:
hát ha tűröd, tűrjed. tedd neki szóvá, hátha ért a szép szóból, bár az ilyenek nem szoktak.
2011. jún. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ti normálisak vagytok? Mi az, hogy "miért beszél más nőkkel"? Ezt mégis, hogy képzelitek? Jó, hogy nem ő a szemét, mert szóba áll az ellenkező nemből emberekkel. Amúgy én is adok néhány női ismerősömnek puszit, akikkel jobb viszonyban vagyok, de csak barátok vagyunk. Amúgy sajnálom, de én nem bírnám elviselni az ellenőrizgetést. Nem azért, mert találnának bármit, hanem mert rettenetesen zavaró az ilyen szintű bizalmatlanság.
2011. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 napietus ***** válasza:
meg hogy jön ahhoz, hogy belenéz más beszélgetésébe meg üzeneteibe? itt meg a sok okos hasonszőrű még helyesel...nem, kedves kérdező, ez NEM NORMÁLIS viselkedés, bármennyien akarják is ezt elhitetni Veled. normális ember ilyet nem csinál, meg ilyenek miatt nem duzzog. a barátnőd szimplán hülye. meg az összes ilyen az.
2011. jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"a páromnak eszébe nem jutna nélkülem elmenni sörözni.az hogy elmész iszogatni mással alapbol féltékenységre ad okot.hisz miért ne vihetnéd?"


Vannak igazi férfias dolgok, mint például a közös sörözés, vagy meccsnézés, ahol nőknek semmi keresni valójuk. Nem tudom a barátnőd mit szólna, ha rá akaszkodnál, miközben a barátnőivel elmegy vásárolni, vagy valami más közös programot tervez velük? Gondolom nem örülne neki. Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy rátelepszünk a másikra és a nap 24 órájában megkeserítjük az életét, mert arra ott van a házasság. Nyilván oka van annak, hogy pont őt választottad és nem a többi csajt és ezt ő is tudja. Ennyi erővel te is mondhatnád azt neki, hogy téged is leszólíthatnak más pasik. Az, hogy ez meddig mehet, csak is a te türelmeden múlik, de sokáig ezt nem lehet elviselni.

2011. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
46%

"Én spec tök hálás lennék, ha semmilyen exével nem tartana kapcsolatot, a lányismerősei mind bűnrondák lennének, vagy házasok, és mindig megerősítene benne, hogy én vagyok az első."


Miért hiszik a nők, hogy annyira kivételesek? Mi az, hogy ne tartsa már a kapcsolatot az exeivel? Egyszer régen fontos része voltak az életének és ha békében váltak el, akkor miért ne tarthatná velük a kapcsolatot. Jó hogy nem már meg kell vele szakítani mindent, mert te nehezen viseled. Előtted is voltak női és utána is lesznek. Vagy neked senkid sem volt? Te tarthatod a kapcsolatot a volt pasijaiddal, sőt meg is bámulhatsz más férfiakat az utcán, de neki tilos az ellenkező neműekre még csak gondolni is? Ennyi erővel ő is viselkedhetne ugyan így. Ez nem féltékenység, hanem beteges birtoklási vágy, ami nem kedvezményez hosszútávra.

A legfelháborítóbb pedig, hogy átnézitek a sms-eit és az msn üzeneteit. Mégis mire fel? Amellett, hogy az egyik legnagyobb tahóság, még bizalmatlanságot, rossz érzést és feszültséget szül. Barátnőnek választott titeket, nem felügyelő tisztnek, aki folyamatosan figyeli az illetőt. Ezzel a viselkedéssel csak azt értitek el, hogy majd tényleg más csajokkal fog közelebbi kapcsolatba lépni és nem csak a suliról fognak beszélgetni. Szóval az önző, kisajátító és gyerekes viselkedés helyett el kéne gondolkozni a dolgokról, mert a férfi nem egy játészkszer, ami csak is kizárólag a tiéd és elteszed egy szekrénybe, hogy más még csak ne is láthassa.

Kérdezőnek: gratulálok ehhez a hat évhez. Én ezt hat napig sem bírtam volna. Őszintén irigylem a hajókötél idegeidet. A jelek szerint ez az állapot neked tökéletesen megfelel, mert különben már tettél volna ellene.

2011. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!