Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny LÁNYOK! Hagy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny LÁNYOK! Hagy lehet ennyire féltékeny egy lány?

Figyelt kérdés
Elég hosszú ideje vagyok együtt a barátnőmmel és a kezdetek óta nagyon de nagyon féltékeny! Ha beszélek egy csajjal MSN-en van Fb-n rögtön hátradöl megnézi ki az és utána megkérdezi ki ez a csaj? Ha haívnak haverok sörözni, akkor mindig megkérdezi h jöhet-e és mikor haza érek megkérdezi rögtön és csajok voltak? Én már rá kérdeztem, hogy miért csínálja ezt, erre ő azt mondta, hogy tudja milyen helyes pasi vagyok és biztos leszólítanak a csajok! Meg, hogy mikor együtt megyünk valahova állandóan azt figyeli, hogy melyik csaj néz engem és ha néz akkor mindig szorosan át ölel ezt megfigyeltem! Okot nem adtam rá, hogy féltékeny legyen, az tény h több csaj ismerősőm van mint pasi! Mit csínáljak h változzon ez a helyzet? F\21
2011. jún. 17. 12:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
33%
a páromnak eszébe nem jutna nélkülem elmenni sörözni.az hogy elmész iszogatni mással alapbol féltékenységre ad okot.hisz miért ne vihetnéd?jo ha szol hogy ne igyál meg ilyenek,elhiszem hogy az idegesitö.én midnig megyek párommal a kezdetektöl.de neki eszébe se jutott nélkülem mennie soha.tény nem megyünk sürün.és ha több csaj ismerösöd van,az elég rosszul érinti a nöket.am meg nem benned,hanem magában nem bizik,hogy elég jo-e neked.én is ilyen vagyok.én is megkérdezem páromat ki az a csaj stb.de már magátol mondja is ,de ő is ugyanigy van velem...ezen ne akadj fenn,vidd magaddal had lássa,hogy tényleg megbizhat benned.
2011. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát én biztos nem akaszkodnék rá a barátomra, ha a haverokkal sörözni megy..milyen dolog már az? Gondolom tényleg azért féltékeny, mert helyes vagy, és sok lánynak bejösz, és neki meg nincs akkora önbizalma, hogy elhigyje, h neked mégis ő kell
2011. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
köszi a választ csak az a baj, hogy mindenhova velem akar jönni és haverjaimnak nincs bnői, szoktam levinne csak amikor haverjaimnak valami baja van és csak velem akarnak beszélni meg ilyenek, akkor nem viszem le és néha besértődik.
2011. jún. 17. 12:30
 4/30 A kérdező kommentje:
12:29 ez teljesen így van! ő azt hiszi h ronda meg csúnya, pedig nem! én elhiszem h félt de már 6 éve együtt vagyunk és nem adtam rá okot, együtt is élünk nem értem!
2011. jún. 17. 12:32
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Én is iszonyú féltékeny vagyok, de ha tudnám az okát, tennék ellene. Ez van ez jön, nélkülem szerencsére nem nagyon megy el. Bárcsak tudnék ellene tenni, mert sokszor ezért veszekszünk, mert már túlzásba viszem, de nem bírom ki hogy ne kérdezzem meg, ez meg az ki volt, volt e köztük vmi, stb.
2011. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
26%

Mondjuk azt sem értem, miért msn-ezgetsz más lányokkal... Ki az, hogy ilyen jóban vagy vele? Én is féltékeny lennék.

Mondjuk az ,hogy nyilvános helyen elkezd akaszkodni, az tényleg gáz.


Egyébként én is szoktam valamilyen szinten féltékeny lenni, kb. azért, amiért a te barátnőd is. Az én uram is eszméletlenül jól néz ki és tudom, hogy másnak is nyilván bejön.

2011. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
meg hogy én miért adok két puszit a csoporttársamnak arcára! ilyet
2011. jún. 17. 12:35
 8/30 anonim ***** válasza:
51%
első vagyok.na a 6év más tészta már azért...:D alapbol féltékeny tipus akkor.am mindeki más.páromnak a nagyon jo haverjai bebizonyitották mennyire jók ugyhogy nem mászkál már el velük.
2011. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
18%
Miért is adsz puszit? De tényleg? Istenem minek az? Még hogy nem adsz okot...msn-en,fb-on való beszélgetés csajjal, puszi adás más csajnak, hát nem is tudom ez egy féltékenynél eléggé kiveri a biztosítékot.
2011. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
pl. csoporttársakkal szoktam, meg régi osztálytársaimmal, meg végülis tök mind1 mert elkezdek gépelni már nézi a képet h fiú vagy lány ha nem tudja akkor is megkérdezi ki ez? meg ha nem ismeri fel a képet! nekem ez sok és szerintem megnézi a naplózott beszélgetéseimet is ami annyira nem zavar mert nincs benne olyan de mégis azért!
2011. jún. 17. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!