Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mikor írtok ilyet? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor írtok ilyet? (lent)

Figyelt kérdés
Ha úgy köszöntök el egy netes beszélgetés során egy fiú ismerősötöktől, hogy "Aludj jól:)" vagy "Szép álmokat:)", akkor általában akartok tőle valamit, vagy csak úgy írtjátok?
2011. jún. 16. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ebből nem lehet leszűrni h akar e valamit tőled. az biztos h szimpatikus vagy neki,de lehet h csak barátilag. majd ha azt írja h: álmodj velem,küldök jóéjtpuszit, akkor már biztos akar valamit tőled
2011. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor sem biztos hogy akar valamit kedves első ;)

Nem tudom az ilyen szavakba miért kell belelátni mindent. Valakivel beszélek este, alap hogy mondom neki hogy aludj jól vagy szép álmokat. (most nem főnökről van szó, hanem akármilyen ismerősről)

Elsőhöz:

Ha meg azt mondja hogy küld jóéjt puszit abba sem kell belelátni semmi extrát. Kedvel azt kész, de szerintem az ilyen fajta köszönéseket mindenkivel tolja. A lányok ilyenek :)

Persze ettől még lehet akar valamit, de nem ebből jön az le :D

2011. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
én régen írtam ilyeneket szimplán kedvességből, de mindegyik srác azt hitte, hogy akarok valamit, ezért bepróbálkoztak, én meg jeleztem, hogy nem... ekkor lettem én a szűzkurv@ -.-' úgyhogy leszoktam róla.
2011. jún. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lány létemre nem gyakran mondom ezt pl barátnőmnek se, de szerintem ez még nem feltétlenül jelentheti azt hogy úgy érdeklődik egy lány valaki iránt.
2011. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

általában csak szép álmokat kívánunk.nem akarunk semmit a másiktól.


13/L

2011. jún. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha izzadságtól nedvesen lihegve feküsztök egymás mellett meztelenül egy használt óvszer vagy némi kifolyt anyag társaságában, akkor elmondhatod, hogy akart tőled valamit. Addig csak találgatás ;)
2011. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Te tudod, hogy milyen a lány személyisége. Mi nem ismerhetjük. Ha nem szokása smiley-kat küldeni, meg ilyeneket írni, akkor kedvel. Én ilyet csak közeli barátoknak szoktam írni...
2011. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Általában nem akarunk semmit, de annak is ezt írjuk, akitől meg igen, pontosan ez a jó benne. Miért mégis mit kellene írni egy késő esti netes levél végére? És mit írt előtte? Gondolod levelezne veled, ha nem akarna semmit?
2011. jún. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én szinte mindenkinek mondom, hogy álmodj szépeket, meg csodás álmokat, vagy csodás holnapot.


Ez szerintem a lány személyiségétől függ, mert én személy szerint pölö néha még puszit is küldök, hogy "pusszanat" vagy "puszi", amolyan 'miért ne' alapon.

A mai világban sok a szeretethiányos normális arc, így úgy vagyok vele, hogy biztos örülnek egy-egy kedves szónak, de nem azért mondom, mert bejönnek (:


Szal ne a köszönésből indulj ki. Az nem mérvadó.

2011. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amikor beléd vagyunk zúgva, na szép álmokat husikám.
2011. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!