Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha nem akartok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem akartok egy fiútól semmit, csak barát, akkor is írtok neki pl MSNen ilyeneket h puszi, drága, és úgy írod a nevét, mintha a tiéd lenne? (pl. : Tamásom)

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Aham, mert sk csaj közveten, mintha barátnőviel beszéln, pdig csak haverként néz rá, én is ilyen voltma, de leszoktam, hogy ne értsék félre...
2010. máj. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lány ismerőseim 90% így beszél velem MSNen, barátnőmmel nem MSNezünk.


A köztetek lévő viszonyon múlik hogy hogy beszél veled: ha bizalmas a kapcsolatotok, jóban vagytok, vagy csak hülyít, akkor így fog beszélni veled. Azt neked kell tudnod hogy melyik lehetőség áll fent, érzi azt az ember ha csak szórakozni akarnak vele. Ilyenkor fel kell venni a ritmust.


De nem hiszem hogy ha egy lány akar tőled valamit akkor így fog beszélni. Sőt, inkább szemérmesebbek többnyire.

2010. máj. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akik így beszélnek, azokkal mindegyikkel jóba vagyok.

Többnyire elég bizalmas a kapcsolatunk.

Nem hiszem, hogy átverne bármelyikőjük is, ők nem olyanok.

Olykor pedig úgy beszélnek velem, mintha bármi lehetne.

Jelentenek ezek a szavak bármit is? Vagy csak úgy írják a lányok, mert jól néz ki? :D

2010. máj. 8. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!


Van,hogy írok én is ilyeneket msn-en olyannak is akivel nincs szerelmi vagy ilyen jellegű kapcsolatom, csak azért mert egyszerűen tudatni akarom vele hogy több mint haver, mert szeretem valamiért pl barátként. Fűnek, fának, csalánnak, gyökérnek nem küldök puszit.... Persze vannak emberek akik megszokásból dobálják a puszikákokat, mert trendi (hm hogy utálom ezt a szót !).

2010. máj. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!