Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tuti lekoptató tippek kellenén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti lekoptató tippek kellenének. Lányok írtok párat?

Figyelt kérdés

Barátommal fél évig voltam együtt de ebbe benne volt 4 szakítás...a végére kiderült,hogy csak szexre kellettem neki és végig hazudott a szemembe...Most a napokba meg benyögte nekem,hogy "mi lenne ha folytatnánk komolyan és őszintén"...Akkor hirtelen megütött a guta azt se tudtam mit csináljak...de sztem pár hét különlét után nem változott egy cseppet se és csak egy biztos pont kell neki akivel bárhol bármikor szexelhet...de én ebből nem kérek!

Segítsetek légyszi!

Köszönöm!:)


2009. szept. 16. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerű "nem". Épeszű ember megérti.
2009. szept. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen nyíltan és őszintén küldd el, egy hangos NEM kíséretében. Nem kellenek praktikák, csak légy nyersen őszinte, az a legjobb.
2009. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem is felesleges bebugyolálni a mondandódat bármibe.Szimplán: nem! Ez a vonat elment,keressen mást.Gondolom a srácot se fogja hirtelen érni a válaszod,hisz 4-szer szakítottatok már.Csak most lássa rajtad,hogy komolyan is gondolod!
2009. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Az elején lehet, hogy sak arra kellettél neki, de nem hallottál még olyanról, hogy véletlenül elkapott valakit a gépszíj? És HA komolyan gondolja? Ha szereted, megér egy próbát!Van aki csak akkor kapcsol, ha rezeg a léc!
2009. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de épp az a baj,hogy kiábrándultam belőle mert beszélgetett egy lánnyal és megkaptam a beszélgetéseket és mikor jártunk még,olyat írt neki h már 1,5 hónapja nem vagyunk együtt és h a szexuális életünkbe nem volt érzelem...ja és 1 hónapja feküdt le velem nosztalgiázásból és részegen...
2009. szept. 16. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy határozott nem, és hátraarc. De szerintem itt még más is van, nem?
2009. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

"de épp az a baj,hogy kiábrándultam belőle mert beszélgetett egy lánnyal és megkaptam a beszélgetéseket és mikor jártunk még,olyat írt neki h már 1,5 hónapja nem vagyunk együtt és h a szexuális életünkbe nem volt érzelem...ja és 1 hónapja feküdt le velem nosztalgiázásból és részegen..."


Na és ez miért akadályoz meg abban, hogy a képébe ordítsd, hogy NEEEEEM, WAZZE, NEEEEEM!!!


Hm?

20/L

2009. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
mert a lehetetlent is kimagyarázná!...de köszönöm a válaszotokat!:) és sztem is megmondom neki h felejtsen el...ja de miközben nem vagyunk együtt és a 2.héten megtudtam h már 2 lánnyal együtt volt...
2009. szept. 16. 13:44
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
szexelj vele! mondd hogy te adod rá a gumit! és a belső oldalára kenj egy kis vietnámi balzsamot! tuti lekopik:)
2009. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ez teccik:D x):D
2009. szept. 16. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!