Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket nem idegesít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nem idegesít ha egy lány nagyon tisztaságmániás?

Figyelt kérdés

Itt nem a takarítást értem hanem hogy nem fog megy egy WC kilincset, mindenhova viszi a kis kézfertőtlenítőjét, 10 tonna WC papírt tesz az ülőkére. 8* megmossa a gyümölcsöt meg hasonlók. Engem már néha nagyon irritál és az ilyenekből lesznek a bekaptam egy influenzát belehalok mert gyenge az immunrendszerem a sok szarság miatt... -.- Most komolyan egy kis kosz nem árt nem? Nem vagyok büdös mindig mosok fogat és naponta többször megmosom a kezem is de megeszem a cseresznyét a fáról is meg hasonlók. Nem ez a normális?

17/L


2011. jún. 15. 11:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyeneket: aki olyan, mint alekosz, az istenkirály, de aki olyan, mint Mr. Monk (és olyan a logikája is) az beteg és a népbutítás áldozata...
2011. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én meg bírom az olyanokat akik nem képesek felismerni, hogy ha valaki normálisnak tartja azt ami nem az. És főleg ha olyan vak, hogy nem képes felfogni, hogy aki ilyen az igenis beteg. Lehet ő maga is az és ezzel védekezik.
2011. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
00:33-nek aki nem ül rá, legalább a wc deszkát hajtsa fel, hogy ne pisilje le.
2011. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Fölhajtjuk, nem pisiljük le.

De a gazdája hajtsa vissza magának, és ne hisztizzen.

2011. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!