Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket nem idegesít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nem idegesít ha egy lány nagyon tisztaságmániás?

Figyelt kérdés

Itt nem a takarítást értem hanem hogy nem fog megy egy WC kilincset, mindenhova viszi a kis kézfertőtlenítőjét, 10 tonna WC papírt tesz az ülőkére. 8* megmossa a gyümölcsöt meg hasonlók. Engem már néha nagyon irritál és az ilyenekből lesznek a bekaptam egy influenzát belehalok mert gyenge az immunrendszerem a sok szarság miatt... -.- Most komolyan egy kis kosz nem árt nem? Nem vagyok büdös mindig mosok fogat és naponta többször megmosom a kezem is de megeszem a cseresznyét a fáról is meg hasonlók. Nem ez a normális?

17/L


2011. jún. 15. 11:45
1 2 3
 11/24 tsz-tag ***** válasza:
szard le...annyira nincs ezeknek ellenálló képeszségük a bacikkal szemben hogy csoda lesz ha az 50 et megéli...
2011. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igen k.rvára zavar, mert ez nem mánia, hanem kényszerbetegség, amit kezelni kell. NEm fogja meg a budi kilincset. Gondolom nem tudja, hogy az sokkal tisztább, mint a számítógép asztal és a billentyűzet.
2011. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna...én is ilyen vagyok :D Cseresznyét meg almát szoktam fáról enni, de csak itthon...18/f
2011. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
De
2011. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van ilyen. Biztos engem is zavarna.
2011. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem bírom, hogy nem ülnek rá a wc ülőkére hanem inkább lepisilik, hogy más se tudjon ráülni. Nem lenne egyszerűbb ha mindenki ráülne és akkor nem kéne félni, hogy a lepisilt, letörölt ülőkéről elkap valamit az ember. Simán ráülnének semmi bajuk nem lenne.
2011. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Ezek betegek, mint pl Mr Monk vagy Lesz ez még így se: Malvin az író.


Az ilyenek gyerekei lesznek azok akik állandóan az orvosnál lesznek, mert az immunrendszerük NULLA lesz.

Elképzelem, hogy dugni is úgy fognak, hogy előtte lefertőtlenítik a fęszt. :) :) A szopás vagy nyalás mint olyan szóba sem jöhet. És szex közben is egyfolytában azon fognak aggódni, hogy ne izzadjanak, mert abban rengeteg a baci.


Komolyan iszonyat szánalmasok, de hát a sok paraszt nézi a hülye TV-t. Ezért nem nézek én TV-t csak ritkán. Annyi szarságot amennyi ott van, húúúúú.

2011. jún. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én megértem a csajszit, a fertőtlenítő azért már durva, de én sem szivesen fogok meg semmit, kilincs, kapaszkodó, bevásárlókosár, stb.
2011. jún. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hat a WC ulokessel nem ertek egyet mert en sem ulok idegen helyen ra a WCre ....viszont az h vlk folyton torolgeti meg mossa a kezet...az mar durva...
2011. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát ez már a beteg kategória, minden tiszteletem (és részvétem) annak a pasinak, akinek jó az ilyen csaj, valszeg egy szintén mentálisan beteg emberrel fog összejönni, vagy olyannal, akinek ennél jobb úgyse lesz. Nem sértésképp mondom, de hát ez van.Sprite.
2011. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!