Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket nem idegesít ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket nem idegesít ha egy lány nagyon tisztaságmániás?

Figyelt kérdés

Itt nem a takarítást értem hanem hogy nem fog megy egy WC kilincset, mindenhova viszi a kis kézfertőtlenítőjét, 10 tonna WC papírt tesz az ülőkére. 8* megmossa a gyümölcsöt meg hasonlók. Engem már néha nagyon irritál és az ilyenekből lesznek a bekaptam egy influenzát belehalok mert gyenge az immunrendszerem a sok szarság miatt... -.- Most komolyan egy kis kosz nem árt nem? Nem vagyok büdös mindig mosok fogat és naponta többször megmosom a kezem is de megeszem a cseresznyét a fáról is meg hasonlók. Nem ez a normális?

17/L


2011. jún. 15. 11:45
1 2 3
 1/24 WhiteLabel ***** válasza:
Én se bírom az ilyet, amikor megtörölget mindent meg stb.. Ez azért már túlmegy pár határon.
2011. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a normális. Elviselném, hogy ilyen, de én nem leszek tisztaságmániás egy lány kedvéért. Ez van.
2011. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 tsz-tag ***** válasza:
100%
régebben dokumentum filmet is láttam ilyenről....én nem tudnám elviselni.a filmben a nőnek alapból teljesen vörös volt a keze mert 5-10 percenként tüz forró vízzel mosta a kezét stb...és azért hogy a kisbabája nehogy elkapjon valamit...a gyerekek kicsi korukban azért esznek sok koszt meg mindent mert nem tudják hogy mi az, de az az előnye megvan hogy edzik az immunrendszert így nem fognak belehalni a leggyengébb náthába
2011. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Utolsóval értek egyet. A gyerekkori homoksütiknek sok mindent lehet köszönni :D
2011. jún. 15. 12:02
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Van erre egy mondás, egyik változata, hogy nem is gyerek az a gyerek, amelyik egy kis tyúkszart meg nem eszik. Barátnőm unokaöccseinél a szülők konkrétan azon nevettek, hogy este a székletből jöttek rá, mi minden szutykot evett a gyerek aznap, - ebben aztán a purhabtól kezdve minden benne volt - és nem idegeskedtek egyfolytában. Nem lett semmi baja, és nem is beteges a gyerek. Teljesen egyetértek a kérdezővel, agyérgörcsöt kapnék az ilyen embertől.
2011. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Énis pont ilyen vagyok, mint te..:)

Nem értem őket én sem

17L

2011. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha a pélómat tisztogatná egész nap, akkor azt nem bánnám!
2011. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ilyen szinten ez már betegség: úgy hívják, hogy kényszeres tisztaság.

Orvosi kezelést igényel.


Nemrég ebbe halt bele egy 20 éves lány Angliában... de ő már naponta 20 órát zuhanyozott. Alig volt már valami a bőréből, mikor meghalt.

2011. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos határon túl természetesen engem is idegesít.
2011. jún. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Az idegesít mikor osztálytársaim minden szünetbe. Jó akkor én most megyek kezet mosni te is kérsz az alkohol kézfertőtlenítőmből??? JÉZUSOM NEEEE... -.-"
2011. jún. 15. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!