Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánatra mit tudtok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánatra mit tudtok? SOKSOK hasznos és gyors ötletet kérnék

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 22:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Disznózsír.
2011. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
libazsír
2011. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 nielindi ***** válasza:
pálinka-sör kombó!
2011. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

csoki

am. a pálinka-sör combot ki ne próbáld xD

2011. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
gyere vele, közösülni viszek SÖRt
2011. jún. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

még több pia:D

társaság, figyelemelterelő programok, alvás, evés, utazás, gyilkolj zombikat a neten

2011. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Legjobb a sport, vagy az alkotás. Nekem az utóbbi szokott beválni jobban, egy nagy pofára esés után mindig sokkal gyorsabban haladok a projektjeimmel. Esetleg Olvasás, filmnézés, zenehallgatás, videojátékok.


Viszont az önpusztítás (pia, drog) illetve a bulizás szerintem nem hasznos. A társaság igen, de a fenti módszerek szerintem hatásosabbak.

2011. jún. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket :)

am 18/L vok

2011. jún. 15. 16:23
 19/24 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. A lányuk többnyire a sportban és a képzőművészetekben vannak otthon, szerintem a kettő közül az egyikbe belevágsz, akkor az elég jó terápia lesz.

Vegyük például a képzőművészetet:

Eszedbe jut a szerelmed, fáj, h nem lehet a tiéd. Ecsetet/tollat/ceruzát ragadsz, valamint papírt, vagy vásznat. És nekiállsz alkotni. Mindegy h mit, ne is agyalj ezen, engedd, h a kezded, és a pillanatnyi érzelmeid/gondolataid irányítsanak. És mindezt addig csinálod, amíg el nem megy a nap, vagy ki nem fáradsz (és akkor meg energiád nem lesz szomorkodni).


Ki tudja, lehet h jövő ilyenkor már galériát nyitsz?:)

2011. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 15. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!