Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet? Barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dekicsiim kérdése:

Szerintetek mi lehet? Barátommal 19. én leszünk 9 hónaposak

Figyelt kérdés

és most szünetet kért mert barátaival beszélgettek és mondták neki hogy elhanyagolta őket . De olvasgattam és láttam hogy azt irták hogy sszünet után szakítás a mi esetünkben is? (tudom hogy szeret és énis mindennél jobban).

felhívtam ma hogy nem e lehetne azt megoldani hogy ne szünetnek "hívjuk" ami történik hanem csak ugy hogy pihenünk lazulunk barátokkal vagyunk de csak rámhagyta..lehet hogy ki akarja használni az alkalmat?=/


2011. jún. 14. 16:33
 1/4 anonim válasza:
most minden finomkodás nélkül...de szerintem ennek fájdalmas szakítás lesz a vége de csak a te részedről
2011. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Joy Turner ***** válasza:
Mindig meg kell találni az egyensúlyt a szerelem és a barátok között. Egyiket sem szabad elhanyagolni. Eddig a barátaival nem foglalkozott, most majd veled nem fog. Ez nem vezet sehová. Ha szeret téged, és veled akar maradni, akkor ne szüneteltessétek, egyszerűen csak lógjon többet a barátaival, mint eddig.
2011. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
szerintem terhes
2011. jún. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A bvarátnőmmel is 9.hónapban járunk persze voltak félreértések meg kisebb viták de nem szüneteltünk. Szerintem ha valaki szünetet kér egy párkapcsolatban az már nem vezet semmi jóra. Bocsánat hogy ezt írom.
2011. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!