Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj elcsábítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj elcsábítja a pasid, mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés
Mit csinálnál azzal a csajjal, akiről megtudnád, hogy elcsábította a pasid? Megvernéd? Ha voltál már ilyen helyzetben, akkor mit tettél?
2009. márc. 21. 22:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmit..nem akarnám szánalmassá tenni magam ,ha már ugy is megaláztak (a pasi és a csaj EGYÜTT) .
2009. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%
Na, tipikus női "kikaparomamásikszemét" válaszok, ahelyett, hogy elgondolkodnának azon, hogy ha valakinek sikerül elcsábítani a pasijukat, akkor abban a kapcsolatban valami már eleve rossz volt... 24/F
2009. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez történt meg velem 1 éve..A LEGJOBB barátnőm tette ezt..Én mindkettőjükkel megszakítottam a kapcsolatot, de jó lazán.Tehát, a szemükbe mondtam, hogy a legfájdalmasabb elveszíteni egyszerre a barátnőm, és a barátom, de örülök, hogy "hamar" kiderült a barátomról, hogy ilyen.(nem mondjuk 1 év után..)A barátnőmnél, meg annak örülök, hogy nem 15év barátság után derül ki róla, hogy igazán nem számítok neki sokat.Ha nem a legjobb barátnőm lett volna, akkor sem folyamodok tettlegességhez, mert avval csak annyit mutatok ki, hogy mennyire fáj ez az egész.Így viszont, nem adtam meg nekik még ezt az örömöt is.
2009. márc. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
No igen, az számít hogy ki az a másik csaj. Ha ismeretlen akkor letojnám, de ha egy barátnőmmel követné el a pasi, azt a lányt telibe szemen köpném az utcán egy nagy pofon után, és azután tojnám le csak. Szerintem egy ilyen helyzetben a barátság árulása sokkal súlyosabb mint a hűtlen fickóé. Annak csak felállt.
2009. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Na hát itt sokmindent lehetne válaszolni. A helyzettől függ. Ha a csaj tudja hogy én vagyopk a pasimnak, mert a barátom tisztán megmondta neki hogy igenis vagyok ennek ellenére mégis "elcsábított", tuti hogy a csajnak is kitekerném a nyakát. Ha a csajszinak letagadta hogy vagyok, akkor fölvilágsítanám a csajt hogy hoppá itt vok és a pasinak is elmondanám a véleményem. ha nagyon alattomos akarok lenni akkor a csajnak mondok vmi olyan dolgot a barátomról ami elég kellemetlen...
2009. márc. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
az biztos,hogy tőlem kapna a csaj is. ha tudta hogy annak a pasinak akivel ő kavar, barátnője van, akkor egy roh.adt ri.ba.nc, és ő is és a pasim is MEGÉRDEMLI a szájbarugást!
2009. márc. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

7évvel ezelőtt májusban ismertem meg a férjemet akinek akkor augusztusban lett volna az esküvője.

Annyira primitív ostoba megjegyzem diplomás liba volt a menyasszony. Hű, 1 évig zaklatott minket. Nagyon kemény volt!

Azóta beletörődött.

Mi boldog házasságban élünk 3 éve és van egy kislányunk.


Szóval szerintem akit elhagynak, az emelt fővel, büszkén távozzon.

2009. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval, + nem véletlenül lett vége.

És nem az számít ki jött először. Attól hogy jelen esetben Veled volt, nem jelenti azt hogy együtt kell lennetek örökké. Attól, hogy X és Y együtt van nem jelenti hogy soha nem találkozhtnak A, val vagy B vel akivel sokkal jobban érzik magukat, sokkal nagyobb a szerelem, stb.

Ezt általánosságban értem, csak most így lehetett erre levetíteni.

2009. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
első felindulásből tuti nekiugranék a csajnak majd a pasimnak főként ha tudta hogy van párja a pasimnak és úgy leállt vele.Aztán kitalálnék vmi ésszerű dolgot.
2009. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
10:28-as, szerintem meg te nem tudod, hogy milyen erzes, amikor eskuvore keszul valaki es elhagyjak egy masik no miatt, uhogy ne probald megmondani, hogy erezzen a masik fel. Persze, hogy nehezen dolgozta fel, mert nem csak egy egyszeru kapcsolat volt, majdnem a ferje lett.
2009. márc. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!