Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar titeket ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket ha egy fiúnak vagy csajnak régimódi neve van?

Figyelt kérdés
Tiszta vicces a szituáció hogy van egy fullos csaj vagy pasi tényleg minden rendben van vele erre úgy hívják Béla, vagy Rezső xD Vagy van egy nagyon szép és okos fullos csaj és úgy hívják hogy Gizi vagy Erzsi. Engem nem zavarna csak kicsit furán hat nem? :DDD
2011. jún. 13. 15:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én nem általában a régi nevekre gondoltam hanem azokra amik a Magyarországon kifigurázásra kerültek. A Béla névről sokaknak a buta parasztbácsi jut eszébe hasonlóan a Rezsővel is... A nők esetében a Bözskéről meg a Giziről sokaknak a pletyka vénasszonyok esnek le de egy Ilonával, Krisztivel, Eszterrel semmi baj nincs. Csak azok a nevek amik sokszor kifigurázásra kerülnek. Furcsa lehet... :) De szerintem is karakteres
2011. jún. 13. 15:41
 12/19 anonim ***** válasza:
Az Aranka sztem ciki :D
2011. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát először tényleg mindenkinek öregasszonyok meg parasztbácsik jutnak eszünkbe, de ha megismersz egy szép, okos, fullos csajt, akit Erzsinek hívnak, utána már ő fog eszedbe jutni. Ismerek egy Zsuzsit és először furcsának találtam, de most már tök normális és nem egy öreg néni jut eszmbe, hanem ő.
2011. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Arankának hívják a rottweiler kutyánkat.:D És Arinak becézzük.:D
2011. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
barátnőmet erzsébetnek hívják de csak zsikének becézzük és így nemgáz deha valakit mindenki úgy hív h jucus ha azmág ciki.x'ddd:D
2011. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy Lipótot aki Lipóton is lakik, és nagyon jól néz ki :)


Bár a kissé komoly.

2011. jún. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Miért zavarna? Senki sem tehet róla, hogy a szülei milyen nevet adtak neki.

Akit ez zavar, az max. 12 éves, vagy nem normális.

2011. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A Barátomat Bélának hívják :) Nagyon nagyon jól néz ki, helyes, okos :) Az elején picit furcsa volt, hogy így hívják, de most meg már azt nem értem, hogy miért volt ez egyáltalán furcsa....
2011. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

16:45 Engem Jucusnak hív mindenki és nem tartom gáznak.

Amúgy nekem inkább ez a "fullos" kifejezés furcsa, és borzasztóan idegesít.

2011. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!