Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar titeket ha egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket ha egy fiúnak vagy csajnak régimódi neve van?

Figyelt kérdés
Tiszta vicces a szituáció hogy van egy fullos csaj vagy pasi tényleg minden rendben van vele erre úgy hívják Béla, vagy Rezső xD Vagy van egy nagyon szép és okos fullos csaj és úgy hívják hogy Gizi vagy Erzsi. Engem nem zavarna csak kicsit furán hat nem? :DDD
2011. jún. 13. 15:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
engem zavarna
2011. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
engem is zavarna. magdika vagy erzsike na az odabaszna :D
2011. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Engem úgy hívnak, hogy Béla. Régimódi? Bszki eddig meg azt hittem romás a nevem VV4 Béci miatt. :D
2011. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

kb. 13 éves lehetsz, ha téged ilyen dolgok zavarnak.

Mit változtat egy név az emberen? Ugyanmár...

2011. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem van egy barátosném, 22 éves és Erzsinek hívják. Szerintem egyáltalán nem gáz, nem is értem, miért lenne az... És nem is hat furán. Inkább, mint a Dzsennifer, meg a Justin...

21/L

2011. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
51%

Nekem sem igazán tetszenek, de vannak "modern" nevek is, amik szintén nem. Bár szerintem is 100x inkább Erzsi, mint Dzsenifer.

Tetszik, ha valakinek különleges neve van, szerintem karakteres :)

Ha meg nézte valaki a Skinset, akkor tudhatja, hogy egy régi módú nevet is lehet "modernul" becézni :) Elisabeth - Effy

2011. jún. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%

Szerinted mik a megfelelő nevek?

A lányaim Eszter,Éva és Krisztin, Ilona. Akkor ez gáz?

2011. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mint leírtam engem nem zavar :D Csak fura xD
2011. jún. 13. 15:31
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

A szülei ezt a nevet adták neki. Slussz, ennyi a dolog.

És ő még csak nem is tehet róla.

2011. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tsz-tag ***** válasza:
100%

had meséljek el egy történetet röviden...ez egy buddhista tanmese.

Volt egyszer egy remete, és ennek volt egy tanítványa akit úgy hívtak hogy Szerencsétlen.Ez a szerzetes sokat gondolkodott hogy miért ez a neve holott ő nem is szerencsétlen.Egy nap engedélyt kért a remetétől hogy utazzon kicsit hogy találjon magának egy új nevet és ha talál akkor a mestere átkereszteli.Ment is a szerzetes mindenfelé, egyszer csak összefutott egy emberrel akit gazdagnak hívtak és a kis viskója mellett kapálta a zöldségeit...megkérdezte tőle hogy miért ez a neve hogy Gazdag hisz teljesen szegény...Gazdag erre azt válaszolta hogy teljesen mindegy mi a nevem, nem leszek tőle gazdagabb...ez csak egy név ami arra való hogy megkülönböztessük az embereket egymástól.Na nem mesélem végig mert elég hosszú de a lényeg benne van.Amúgy amikor az utazásból hazatért a szerzetes már meg volt elégedve a nevével és elfogadta azt...

2011. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!