Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap meghalt a barátom húga. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt halt meg,és én este tudtam meg.Akkor egyből felhívtam hogy nem szeretné-e ha átmennék hozzá,de ő kinyomta.Azóta nem beszéltem vele.Nem tudom most hogy álljak hozzá?Hívjam még egyszer vagy hagyjam hogy picit egyedül? Nem tudom mit kell ilyenkor csinálni még nem voltam ilyen helyzetbe.
2011. jún. 10. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,de én mikor elvesztettem egyik nagyon közel állo szerettemet,akkor a barátom kérdezte hogy lejöjjön-e hozzám?szeretném-e?és én azt mondtam neki hogy ne-ne jöjjön,de belüll meg éreztem h szükségem lenne rá,az ölelésére,érezni hogy velem van,ez 1 nagyon érdekes dolog,és ez lehet hogy csak nálam volt igy,h azt mondom h ne,de közben igen!!nem tudom nála most mi játszódik le,támogasd,de ne nagy szavakkal,h ne sírjon stb...néha 1 ölelés sokkal többet jelent mint 1000 szóó..hidd el....és sajnálom,nem lehet könnyű,se neki,se neked....
2011. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
barátomnak is kb egy hónapja halt meg hozzátartozója. nem húg, nem szülő, de fontos rokon volt. nagyon megviselte, én úgy tudtam meg, h az érettségije után érdeklődtem, és zokogva válaszolt a telefonba. később megint felhívtam és elmondta a bánat okát. ilyenkor te ne keresd, józanodjon, térjen észhez. ez lehet, hogy a temetés előtt is megtörténik, de ha nem akkor mindenképp várj a temetésig. persze mutasd ki neki hogy támogatod, együttérzel, és félted őt is, nehogy túlságosan megviselje. ez egy próbatétel is a kapcsolatotoknak, ugyanakkor egy szörnyű dolog. :/
2011. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta vagytok együtt? Mikor meghalt az apukám én sem akartam senkivel sem találkozni, idő kellett, amíg újra magamhoz engedtem az embereket. Lehet, hogy nem akarja, hogy ilyen gyenge állapotában lásd.
2011. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!