Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A mamám nagyon beteg, és...

A mamám nagyon beteg, és meghalt hozzátartozóját látja, szerintetek mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés

arról van szó, hogy a mamám nagyon beteg, és nagyon rosszul van. kicsivel több mint fél éve meghalt a testvére, és most a mamám róla beszél.. hogy mindenhol őt látja. tegnap mesélte nekünk hogy az orvosok mondták neki, hogy majdnem meghalt és hogy csoda hogy még él.

de tegnap már azt mondta hogy élni akar, és hogy a meghalt testvérének is azt mondta hogy haggyja már békén és hogy menjen el...

előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 17. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is látták, nagyapám, nagymamám, és anyukám is beszélt ilyenekről, de mama és papa már régóta ágyhoz volt kötve, ők hetekig beszéltek elhunyt rokonaikkal,anyu csak az utolsó percekben beszélt, nem mamával, hanem nekem mondta, h itt van mama, és el kell mennie vele.


Két dolog lehetséges, hallucináltak az oxigénhiánytól, bár ez mamáéknál nem állt fenn, vagy tényleg jönnek értünk a szeretteink.


Második megoldás jobban tetszik.

2011. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

barátnőm anyukájánál is ez volt, ott az erős fájdalomcsillapítókra fogták(morfinszármazékokat kapott)

de szerintem nem attól volt:( az utolsó időszakában látta ezeket az embereket:(


küzdjön a mamád!!!!remélem, meggyógyul:)

2011. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönömszépen a válaszokat és a jókivánságot.
2011. jún. 17. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Én több sztorit is hallottam, miszerint, az emberek haláluk előtt nem sokkal látják a megboldogult családtagjaikat.
2011. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 3rdeye ***** válasza:
100%
utolsó: igen, hogyha itt az idő, akkor át tudják segíteni az adott személyt a "fénybe", ahol nincs semmi, csak szeretet
2011. jún. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is szívesebben hiszem el, hogy tényleg találkozunk a szeretteinkkel ilyenkor, de könnyen lehet, hogy csak az elme játéka. Ahogy realizálja a halál közelségét, feljönnek a halállal kapcsolatos emlékek, és azok kavarodnak össze az elmében.
2011. jún. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én gyógyszertárban dolgozok. ha valaki halott rokonát várja vagy látja, beszél hozzá akkor az orvos olyan gyógyszert ir fel neki ami az agyi vérkeringésre hat.ebböl kifolyólag a beteg nem látja olyan sürün öket vagy nem mondja, mert ez elég erös gyogyszer. valószinü idös a mamád,és az agyi vérkeringés nem normális már.ez persze nem azt jelenti hogy nemsokára el fog menni. van olyan páciensünk aki évek ota szedi azt a bizonyos gyogyszert és még nem jött érte egy rokona se :), de sajnos az is benne van a pakliban. egyébként jobbulást neki!
2011. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én mar most tudom hogy ki fog értem jönni :D
2013. szept. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!