Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap meghalt a barátom húga. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt halt meg,és én este tudtam meg.Akkor egyből felhívtam hogy nem szeretné-e ha átmennék hozzá,de ő kinyomta.Azóta nem beszéltem vele.Nem tudom most hogy álljak hozzá?Hívjam még egyszer vagy hagyjam hogy picit egyedül? Nem tudom mit kell ilyenkor csinálni még nem voltam ilyen helyzetbe.
2011. jún. 10. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hagyd!
2011. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha kinyomott, akkor valószínű, nem akar ebben az állapotban beszélni veled, de sms-t még írhatsz, hogy támogatod.
2011. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hagyj egy kis időt neki addig ne zavard senkinek sem egy életélmény ha meghal a húga. A temetésre viszont lehet elmehetsz vigasztalni őt ,de ez attól függ mennyire családi jellegű.

18/F

2011. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most hagyd békén. Várd meg míg ő jelentkezik. De azért egy hét múlva már hívd, ha nem jelentkezik.
2011. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Én sms-t írnék neki, ha úgy érzi szeretne beszélni úgyis keresni fog.
2011. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd békén,most egyedül akar lenni. Viszont egy sms-t írhatnál hogy tudja együtt érzel vele és hogy majd ha beszélni akar valakivel rád számíthat. A temetésre is elmehetsz de tényleg csak akkor ha nem családi jellegű és ha a hugával is valamilyen szinten jóban voltál és ismerted. Hidd el nagyon rossz az ha elmész egy temetésre,mindenki sír,te meg csak sajnálod őket de nem érzed amit ők.
2011. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozoma többiekhez, jobb ha hagyod. De az smst én sem tartom rossz ötletnek. Ugyan nem ide tartozik, de megkérdezhetem mi történt? :S
2011. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
miben halt meg es hány éves volt?
2011. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elütötték.20 éves volt.
2011. jún. 10. 17:51
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt a kurv@.... nagyon sajnálom!
2011. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!