Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar ezzel vagy én mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel vagy én mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem ezt a kérdést meg is fogadtam a tanácsokat amiket írtak a válaszolók de azért leírom még egyszer rövidebben a történetet.

Barátnőmmel 1 évig jártunk nem volt felhőtlen a kapcsolat sokat veszekedtünk de ennek ellenére nagyon szerettük egymást és nem tudtunk szakítani. Legutóbbi esetnél azonban megtelt a pohár és azt mondta, hogy vége.. ő már unja a sok vitát szeretné ha befejeznénk legyünk csak barátok. 3-4 napig ment a dolog, hogy alig írtunk és egyszer csak bejelentette, hogy hagyjam békén ne írjunk egymásnak mert nem tud elfelejteni. Nehezen bírtam mert nagyon szeretem és nagyon hiányzott és akkor jött ide az első kérdés, hogy hogyan tudnám visszaszerezni. Jöttek válaszok, hogy ne írjak neki, várjam meg, hogy ő írjon stb.. Oké én ezt betartottam. Másfél hete rám írt, hogy szia hogy vagy stb. és mondta, hogy még mindig szeret és nagyon hiányzom, megbeszéltünk egy találkozót ahol egy pillanat alatt egymás karjaiba kerültünk és ezek így mentek egészen hétfőig. Vasárnap este még minden happy volt szinte már úgy viselkedtünk mint egy pár. itt jön a csavar...hétfő reggel felhívtam, hogy délután mielőtt megyek dolgozni szeretne -e velem találkozni kicsit fura volt a beszédstílusa de azt vettem ki a szavaiból h nem akar, oké én itt le is zártam az ügyet. Este munka után felmentem facebookra és küldött üzenetet amiben az állt, hogy az anyja nem szeretné h járjunk de még azt sem, hogy beszéljünk. Másik üzenetben amit 1 órával később írt abban meg a állt, hogy hagyjuk egymást békén ne írjunk megint szeretné átgondolni megint a dolgokat. Oké ezt is megértettem, hétfő óta beszélgettünk pár szót és állandóan azt hajtogatja, hogy hagyjam békén, mert így nem tudjuk egymást elfelejteni (mai beszélgetésünknek is ez lett a vége) és most nem tudom megint, hogy mit csináljak...


2011. jún. 9. 11:50
 1/7 A kérdező kommentje:
1-2 helyesírási hibákért sorry.
2011. jún. 9. 11:53
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
Ha valamit ennyire kell erőltetni, az már rég nem működik! Szerintem hagyd abba ezt a "kapcsolatot" és keress valakit, akivel jobban kijössz! Gondolom fiatal vagy még, szóval nyugodtan megteheted. Nem kell sem az elsőt, sem a másodikat biztosra venni, főleg ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon...
2011. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a legjobb amit tehetsz az ha varsz.add tudatara hogy szereted es hogy varni fogsz ra de nem egy orokke valosagig .majd talan felno egyszer a b .nod ,es ra jon hogy nem az edes anyukajaval kell leelnie az eletet,ne irogass neki es hagyd majd ugy is jelentkezni fog ,ha igazan szeret,.akarmennyire is szeretem edes anyamat ,akkor sem tilthatna ell attol akit igazan szeretek es igazabol nem is tudna ,remelem minden rendbe jon koztetek,23L
2011. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy nem erőltetünk semmit én hagyom, hogy az idő döntsön helyettem ő meg addig átgondolja a dolgokat. Tök lazán és jól mentek a dolgok miután rám írt átbeszéltük a dolgokat, hogy mit kéne máshogy csinálni ha esetleg összejönnénk..most meg szevasz..én csak ezt nem értem..
2011. jún. 9. 11:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi lenne a megoldás. Tegyük fel, hogy kibékültök, összejöttök. Honnan fogod tudni, hogy egy hét múlva nem kezdi elölről? Bocs de én nem akarnék ebbe beleőszülni, egy normális kapcsolat nem ilyen. Szerintem csak szórakozik veled, ne hagyd magad. Mond hogy csá, eleged van ebből, akkor majd észbe kap, ha tényleg téged akar.
2011. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Ha ő megkeres, akkor lesz egy jó estéd. Közben kereshetsz egy normális lányt.
2011. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!