Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érez egy pasi, ha szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez egy pasi, ha szereti a bnőjét és másra izgul közben?

Figyelt kérdés

pl együtt vannak, minden happy, de a havernő, vagy strandon akárki, vagy bármilyen szituban másra "áll"rá éppen.

nem érez lelkiismeret furdalást?

vagy olyat, hogy most rossz-nak érezné magát?

vagy egyszerűen sajnálja a pillanatot, hogy nem megoldható csak úgy simán félre....ni?


mit érez hát? azon kívül..


2011. jún. 9. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Az ösztönök dolgoznak, de ettől még ha valaki szerelmes, nem fog félre...ni.


Azt hiszem ennyi miatt még nem kéne lelkiismereti problémákat gyártani. Nézni nemtől és irányultságtól függetlenül nem megcsalás. Egészéges szexualitással rendelkező ember általában mindig megtekinti a kínálatot, de ettől még mindig a szeretett személlyel a legjobb ágyba bújni.

2011. jún. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kezdem irigyelni a férfiakat

bár nekem is ez lenne a legnagyobb gondom, hogy hogyan küszködjek az ösztöneim ellen, mert szeretem a párom alapon

2011. jún. 9. 01:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmit, mit éreznénk? Az ösztönöknek, hormonoknak nem lehet parancsolni. Teljesen normális, hogy egy vonzó nő beindítja ezeket a folyamatokat.

Persze lehet korlátozni őket, nem muszáj végigvezetni egy gondolatot.

"vagy egyszerűen sajnálja a pillanatot, hogy nem megoldható csak úgy simán félre....ni? " -> ez is előfordulhat, a a barátnővel rossz, vagy ritka a szex, amúgy nem.

2011. jún. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én is kb így vagyok vele. És ahogy elnézem a Szex és New York jellegű sorozatokat, elég sok nőre lehet szintén jellenző ez.



Miért mondod ezt kedves kérdező? Te rád szemellenzőt ad a párod ha az utcára mész? Azt gondolom, hogy ez egy olyan folyamat ami természetesen jön, nem valami privilégium.

2011. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez teljesen ösztönös ráadásul "magától működik", mint a levegővétel. Igazából az esetek döntő többségében fel sem tűnik, hogy felállt a brokid.
2011. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de, velem is megesik, erről jutott ez a kérdés az eszembe

szóval amikor izgatott mással egy gondolat, köv. pillanatban a barátomon járt az eszem, hogy ő simán millió meg egyszer mással fantáziálgathat - tehát nem is tudok másra koncentrálni, ez gátol.

2011. jún. 9. 14:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, de ez természetes :) Fantáziálgatni szabad, hűséget fogadunk nem vakságot.
2011. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó! Van barátnőd?
2011. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!